Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Cloudflare a dwa różne przekierowania


zorro100

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

 

Posiadam podpiętą domenę pod cloudflare. Nazwijmy ją glownadomena.pl. 

 

Na glownadomena.pl znajduje się zwykła strona internetowa. Natomiast pod subdomeną forum.glownadomena.pl znajduje się forum. Oba serwisy obecnie są postawione na jednym VPS. Jednak chciałbym aby forum zostało na VPS, natomiast glownadomena.pl została podpięta pod jakiś zwykły hosting. 

 

Czy zatem z technicznego punktu widzenia (możliwości cloudflare) jest coś takiego możliwe, żeby zrobić przekierowania zarówno dla subdomeny oraz domeny głównej? Napisałem już do nich w tej kwestii, ale wolałbym się upewnić też tutaj - może ktoś robił już podobnie.

 

Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borian, dzięki wielkie za odpowiedź! Masz może jakiś przykład jak to mam ustawić?

 

Subdomena działa na VPS, więc podejrzewam, że wpisuję adres IP (obecnie jest taki wpisany - zdjęcie poniżej)

 

Jednak glownadomena.pl będzie na dhostingu (mam od nich dwa dns'y do podpięcia domeny właśnie u nich).

 

Oto jak wygląda moje obecne ustawienie:

 

cloudflare.thumb.png.42b7c1028963f05ce6361d20bf398403.png

 

Ewentualnie czy ktoś za odpłatą by mi to skonfigurował? 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zorro100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.