Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

III meeting Rootnode - propozycja


Adam Szendzielorz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Zostałem wytypowany (pozdrawiam @szarik) do zorganizowania III meetingu Rootnode w Krynicy-Zdroju (pozdrawiam żonę @szarika).  W sumie.. Czemu by nie?

 

Gdzie jest Krynica-Zdrój? Tutaj:

 

2018-09-19_01-18-50-25854.png

 

Czemu tam? Nie wiem, ale to całkiem fajne miejsce :)

 

Kiedy? Jak najszybciej. Październik? Połowa października? Proponowany termin:

 

13 październik (sobota)

 

Gdzie konkretnie? Tego jeszcze nikt nie wie - coś się zarezerwuje, najpierw musimy wybadać zainteresowanie. Kto byłby chętny (póki co wstępnie bez zobowiązań)? Pensjonaty na jedną noc  / jedną osobę w Krynicy zaczynają się od:

 

2018-09-19_01-39-13-66001.png

 

Więc nie ma tragedii.

 

Piszcie propozycje i uwagi - wspólnie może nam coś z tego wyjdzie :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Archi promował(a) i podpiął/eła ten temat
4 minuty temu, szarik napisał:

Dziękujemy za pozdrowienia... termin całkiem fajny... weekend... kto chętny wstępnie, pisać tu... mamy:

 

  • szyna
  • szarik
  • może patrys
  • ... tu możesz być TY

 

Patrys nie bo jemu pasuje Krynica ale Morska - drugi koniec Polski ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam Szendzielorz napisał:

 

Patrys nie bo jemu pasuje Krynica ale Morska - drugi koniec Polski ;)


Jak dla mnie może być i Morska.  ;) Tylko w październiku to chyba Mazury mogłyby być lepszym wyjściem. Choć najlepiej jednak chyba góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niektórzy wiedzą - niestety zostałem uziemiony do conajmniej marca i nie mogę się nigdzie ruszać :(

W związku z tym, niestety, muszę zrezygnować z organizacji i uczestnictwa w III Meetingu Rootnode, wybaczcie :(

 

Będę kibicował, żeby się odbyło :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety październikowy grafik w pracy wyklucza mnie na wyjazdy dłuższe niż jeden dzień. Może kolejnym razem.

 

4 minuty temu, szarik napisał:

Do Łodzi tego zadupia ... patrzę jak tam mogę dojechać - pociąg z Krakowa jedzie 7,5 godziny ... nie dziękuje ...

heh, to ja ostatnio z Sopotu do Krakowa via Wawa jechałem około 6 godzin... gdzie Sopot a gdzie Łódź :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szarik napisał:

Do Łodzi tego zadupia ... patrzę jak tam mogę dojechać - pociąg z Krakowa jedzie 7,5 godziny ... nie dziękuje ...

Tak poza tematem: sprawdź jeszcze inne stacje np. Łódź Fabryczna lub Łódź Widzew ze stacji Kraków Płaszów. Tutaj połączenie powinno skrócić się o jakieś 3 godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szarik napisał:

@kentucky Ano dzięki za sugestie - 3:38 to już znacznie lepszy rezultat...  @Spoofy macie tam drzewa :D

Dawno mnie tam też nie było, ale tak - są tam drzewa :D
 

@Poziomecki - Kaliska się nic nie zmieniła i syf jaki był tak jest (przynajmniej jak ostatnio byłem), ale Pazura zrobił nowy film - swoją drogą, ciekawa promocja:
 

 

Btw. znam kilka miejsc w których może być ciekawie (ludzie z branży etc.). Z noclegiem myślę że nie będzie problemu ogarnąć jakiś hotel z polecenia (jak coś to oferuję pomoc) lub przenocować kogoś ;)

  • Lubię 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, regdos napisał:

Łódź to dobre miejsce. Spotkania raczej nie będzie na dworcu więc nawet jak na Kaliskiej nadal syf to nie jest to problem.

 

Poza dotacjami, sugeruję wydawać tłumaczenia do DirectAdmin'a na licencji Beerware - bardzo chętnie również w tak skromny sposób skorzystam z możliwości odwdzięczenia się za Twoją pracę podczas spotkania ;)

Co do samego spotkania - czy mam polecać jakieś miejsce na noclegi czy każdy we własnym zakresie sobie ogarnie? Sądzę że razem z @behemoth będziemy w stanie pomóc w znalezieniu kilku fajnych knajpek w okolicach Piotrkowskiej. Prosiłbym również o potwierdzenie od wszystkich osób,gdyż będzie trzeba zamówić konkretną ilość miejsc.

Edytowane przez Spoofy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.