Skocz do zawartości
Westbam

Windows - Podgląd?

Polecane posty

Cześć,

Mam taki problem (nie wiedziałem gdzie go na forum dodać...) - WINDOWS 10

Otóż dawniej np. po otwarciu 2 lub więcej pdfów / Tifów - ogólnie wszystkie pliki excel / word na pasku u dołu wyskakiwała 1 ikona. Po najechaniu na ikonę wyświetlało miniaturki okien i po najechaniu na jedno z okien okno się powiekszało na cały ekran (tylko najechanie). W tym momencie (po reinstalacji) muszę kliknąć w okno dopiero się otwiera na cały ekran.

Możecie mi pomóc z tym?

Sorry za chaotycznie opisany problem ale mam nadzieję że mnie zrozumiecie.

Po co mi to?

Otóż mam sporo pracy gdzie muszę porównać stary rysunek elementu z nowym - i najłatwiej było najeżdzać na okna i zerkać na szybko. Teraz muszę klikać co utrudnia bardzo pracę

Edytowano przez Westbam

Prawym na pasek -> Ustawienia paska zadań -> Zaznacz "Użyj funkcji podglądu pulpitu po wskazaniu myszą..." (5ty suwak)

W dniu 17.07.2018 o 10:01, Poziomecki napisał:

Prawym na pasek -> Ustawienia paska zadań -> Zaznacz "Użyj funkcji podglądu pulpitu po wskazaniu myszą..." (5ty suwak)

Niestety nie działa.

Chodzi mi o to że gdy najadę na pierwszą z lewej miniaturę by otwierało mi na cały ekran podgląd a tego nie robi. Dopiero po kliknięciu w miniaturkę

https://prnt.sc/k89acd

W opcji której podałeś jest" Użyj funkcji podglądu pulpitu po wskazaniu myszą przycisku Pokaż pulpit na końcu paska zadań"

A nie tego potrzebuje.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez venturino
      Jeśli prowadzisz sklep internetowy, portal, startup lub po prostu potrzebujesz opieki administracyjnej nad serwerem, jednak koszt zatrudnienia administratora przekracza zaplanowany budżet to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Najczęściej wybierana usługa administracji serwerem Linux obejmuje:
      6 godzin miesięcznie pracy administratora Monitoring usług i dostępności serwisu 24/7 Gwarantowany czas reakcji: 1h Instalacja i konfiguracja serwera oraz wymaganych usług Cykliczne aktualizacje usług uruchomionych na serwerze Stworzenie polityki backupu oraz planu wykonywania kopii zapasowych Stworzenie i wdrożenie polityki Disaster Recovery Reakcja na problemy bez zgłoszenia od klienta Aktywne zapobieganie incydentom Konsultacje i planowanie rozwoju SLA systemu i usług: 99,9% Koszt usługi - 500 PLN
      Cena za pracę administratora po wyczerpaniu pakietu: 100 zł netto/godzina  
      Dla klientów którzy zdecydują się na podjęcie z nami współpracy oferujemy serwery VPS z dyskami SSD w bardzo atrakcyjnych cenach:

VPS STANDARD
      4x vCPU 12GB RAM 250GB SSD 100 Mbit/s port Cena - 100 PLN

VPS LARGE
      6x vCPU 24GB RAM 500GB SSD 100 Mbit/s port Cena - 160 PLN

VPS XLARGE
      8x vCPU 48GB RAM 1000GB SSD 1 Gbit/s port Cena - 280 PLN

Cechy wspólne serwerów VPS:
      UNLIMITED Traffic - nie płacisz za wygenerowanych ruch wchodzący i wychodzący z serwera MONITORING 24/7 - monitorujemy dostępność serwisu jak i usługi na serwerze FULL Backup - kopia bezpieczeństwa w innej lokalizacji niż znajduje się serwer Disaster Recovery - on demand (umożliwia odtworzenie całego środowiska po awarii lub w przypadku migracji)  
      Podane ceny są cenami netto i dotyczą jednego miesiąca kalendarzowego.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

mail: kontakt@venturino.pl

Venturino
      ul. Dziesięciny 1/37
      15-806 Białystok
      NIP: 9661563667
      REGON: 052208817

• Przez Mion
      Orientujecie się w jaki sposób w [ Podłączenie zdalnego pulpitu Windows]  pozbyć się  zbędnych połączeń z listy ?
      Samo okno nie ma takiej opcji, i na tej liście pojawiaj się wszystkie połączenia jakie się zapisało, ale nie wiem jak zbędne usunąć
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.