Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Windows - Podgląd?


Westbam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam taki problem (nie wiedziałem gdzie go na forum dodać...) - WINDOWS 10

 

Otóż dawniej np. po otwarciu 2 lub więcej pdfów / Tifów - ogólnie wszystkie pliki excel / word na pasku u dołu wyskakiwała 1 ikona. Po najechaniu na ikonę wyświetlało miniaturki okien i po najechaniu na jedno z okien okno się powiekszało na cały ekran (tylko najechanie). W tym momencie (po reinstalacji) muszę kliknąć w okno dopiero się otwiera na cały ekran.

 

Możecie mi pomóc z tym?

Sorry za chaotycznie opisany problem ale mam nadzieję że mnie zrozumiecie.

Po co mi to?

Otóż mam sporo pracy gdzie muszę porównać stary rysunek elementu z nowym - i najłatwiej było najeżdzać na okna i zerkać na szybko. Teraz muszę klikać co utrudnia bardzo pracę

 

 

Edytowane przez Westbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2018 o 10:01, Poziomecki napisał:

Prawym na pasek -> Ustawienia paska zadań -> Zaznacz "Użyj funkcji podglądu pulpitu po wskazaniu myszą..." (5ty suwak)

Niestety nie działa.

 

Chodzi mi o to że gdy najadę na pierwszą z lewej miniaturę by otwierało mi na cały ekran podgląd a tego nie robi. Dopiero po kliknięciu w miniaturkę

  https://prnt.sc/k89acd

 

W opcji której podałeś jest" Użyj funkcji podglądu pulpitu po wskazaniu myszą przycisku Pokaż pulpit na końcu paska zadań"

A nie tego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.