Skocz do zawartości
OVH

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach

Polecane posty

Kolejny saczek w panelu OVH :] Po zalogowaniu jak widać na belce ustawił się język PL tym czasem tekst mam w po żabiemu 🤐

ovh_PL_FR.thumb.jpg.07dd6b57c3c243425bb89c07ccbaae75.jpg

@OVH czy jest możliwość dokupienia do serwera VPS adresów IPv6? W panelu przy dodawaniu adresów jest tylko możliwość dodawania IPv4.

Dnia 14.01.2020 o 08:45, Mion napisał:

Kolejny saczek w panelu OVH :] Po zalogowaniu jak widać na belce ustawił się język PL tym czasem tekst mam w po żabiemu 🤐

Zdarza się. Od lat trafiam na takie smaczki. Były na starym, jak i są na nowym interfejsie OVH. Nigdy nie wiadomo kiedy się trafi, gdy przełączenie języka nie działa - zostaje wtedy jedynie uczyć się francuskiego.

Witam,

Mam pytanie odnośnie oferty serwerów Kimsufi. Jakie karty grafiki posiadają serwery, które mają procesory bez zintegrowanych grafik (Opetron, Xeony, i5-720)? Chcę uruchomić środowisko graficzne Linuksa i nie wiem czy te serwery mi to umożliwią. 

14 godzin temu, Kaziu napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie oferty serwerów Kimsufi. Jakie karty grafiki posiadają serwery, które mają procesory bez zintegrowanych grafik (Opetron, Xeony, i5-720)? Chcę uruchomić środowisko graficzne Linuksa i nie wiem czy te serwery mi to umożliwią. 

Nie mają.

Dnia 2.08.2020 o 13:46, l3szcz napisał:

Nie mają.

Czyli rozumiem, że nie można odpalić środowiska graficznego.

2 minuty temu, Kaziu napisał:

Czyli rozumiem, że nie można odpalić środowiska graficznego.

Myślę, że xfce4 nawet CPU uciągnie

13 godzin temu, mrViperoo napisał:

Myślę, że xfce4 nawet CPU uciągnie

xFCE jest możliwe choć miałbym leciutki dylemat czy aby na pewno ;)
Choć w sumie xFCE mi poszło na szrocie z Pentium 4 2.0 GHz i 1 GB RAM :D

Napisano (edytowany)

@OVH kolejny raz po przedłużeniu domeny nie przedłużyła mi się usługa DNS Zone dla niej, wisieć na infolinii czy nie ma się czego obawiać i domena nie przestanie działać? Był ktoś z Was już w takiej sytuacji?

//Edit: Na infolinii mi pomogli ale na przyszłość pytanie, skoro usługa DNS jest dla domeny u Was zarejestrowanej za darmo to dlaczego nie może odnawiać się jak kiedyś wraz z domeną?

Edytowano przez Borian

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez hostmark.pl
      Witajcie!
      To właśnie tutaj znajdziecie szczegóły naszej oferty. Na bieżąco będziemy informowali Was o promocjach, nowościach oraz zmianach w HostMark.pl

Kim jesteśmy?
      W naszej ofercie znajdziecie wydany hosting www, vps z administracją, certyfikaty ssl, domeny oraz serwery dedykowane Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom klientów, stawiamy na rozwój i stałe ulepszanie oferowanych przez nas usług Nasze serwery znajdują się w Polsce, w Gdańsku, natomiast serwerownia spełnia wymagania TIER III  
      Nasz hosting www to:
      Obsługa baz danych Redis
      Obsługa aplikacji w NodeJS i Python
      Kopia zapasowa co 24h
      Dostęp do SSH
      9 wersji PHP (od 5.3 do 7.4)
      Panel DirectAdmin PL
      Serwer www: Litespeed + LSCache
      Szybkie dyski NVM
      Ochrona: imunify360 + clamav
      Własna konfiguracja limitów PHP
      Brak limitu odwiedzin, transferu i domen 
      Bezpłatny okres testowy
      Instalator aplikacji jednym kliknięciem Bezpłatne certyfikaty SSL i umowa RODO Szybka migracja danych Współpraca z popularnymi skryptami, takimi jak: WordPress, PrestaShop, Joomla!, Drupal, IPBoard oraz Magneto. Wsparcie 24/7  
      Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie:
      www.hostmark.pl

Macie pytania odnośnie naszych usług? Odpowiemy na wszystkie, pod numerem 667-996-839 oraz mailem pomoc@hostmark.pl

Dane firmy
      Marek.pro Marek Drzewiecki
      ul. Kościuszki 54
      99-352 Dąbrowice
      NIP: 775-259-66-54
      REGON: 363814299
    • Przez michu
      Cześć,

kolejny raz za potrzebą, wstępne rozeznanie już zrobiłem, jednak zawsze to lepiej zapytać o opinię, 
      Szukam hostingu pod dość "ciężką" stronę na Wordpressie, najważniejsze wymaganie to LiteSpeed.
      Pojemność minimum 100GB. 
      Bardzo ważna kwestia backupów, tzn dostęp do nich z panelu, tak by można było przywrócić kopię np. z przedwczoraj - bez pisania na support i czekania Dobrze by również było, aby ta kopia była "bezpieczna"  i nie zaginęła w przypadku padu serwera.  Dodatkowo fajnie by było móc wykupić dedykowany adres IP

Przeglądałem kilka ofert z LiteSpeed i w oczy głównie rzuciły mi się dwie firmy:
      Smarthost (tutaj co prawda konto 50GB - ale myślę, że raczej problemu z powiększeniem go do 100GB nie powinno być) 
      Hitme - tutaj wszystko wygląda ok, niby wszystko co potrzeba  - na papierze parametry lepsze niż w Smarthost, jak w praktyce? 

coś jeszcze sprawdzonego z LS możecie polecić? 
      Budżet - w granicach rozsądku, cena w hitme 1290zł brutto akceptowalna za 100GB. 
    • Przez Pioters
      Cześć poszukuje usługodawcę na terenie Europy (z wykluczeniem - OVH, Hosteam) który oferuję ochronę UDP.

Dziękuję.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.