Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach


OVH

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość, tym razem dotyczącą oferty So you Start. Od niedawna w polskim i niemieckim centrum danych istnieje możliwość zakupu maszyn SyS z gamy Essential już za 177,99 PLN netto / miesiąc. Szczegóły możecie znaleźć tutaj.

 

Essential-banner-sys-20180605.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marek607 napisał:

@OVH można przenosić ip failover z obecnych serwerów we francji  na te serwery w PL?

 

Tylko w obrębie wszystkich DC w danym kraju.

Wynika to z ograniczeń routerów (prawdopodobnie chodziło o rozmiar pamięci w nich, aby przechowywać wszystkie kombinacje bloków adresów IP) co Oles sam wyjaśniał na początku uruchomienia DC w Warszawie i innych krajach. Pisał wtedy też, że jeżeli kiedyś to ograniczenie sprzętowe nie będzie już problemem, to być może pojawi się możliwość przenoszenia IP pomiędzy wszystkimi DC OVH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z geolokalizacja adresów IP? Serwery z gamy GAME jak i pozostałe (lokalizacja Warszawa) na początku były z tym problemy, a teraz już się coś poprawiło? Nie chce trafić na IP które jest np z Francji lub UK albo jak ostatnim razem jakąś egzotyka, a okresu testowego nie oferujecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, daffx napisał:

A jak z geolokalizacja adresów IP? Serwery z gamy GAME jak i pozostałe (lokalizacja Warszawa) na początku były z tym problemy, a teraz już się coś poprawiło? Nie chce trafić na IP które jest np z Francji lub UK albo jak ostatnim razem jakąś egzotyka, a okresu testowego nie oferujecie. 


Ostatnio jak zamawiałem adresy w WAW to można było wybrać wyłącznie z polską geolokalizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to troszkę słabo nadal :/ Minęło troszkę czasu kiedy ostatni raz korzystałem z waw w ovh a tu nadal takie kwiatki. Chcę uniknąć złej lokalizacji, a skoro po takim czasie nic się nie za działo to już chyba nie mam co się łudzić, że bez problemu ujrzę PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Poziomecki napisał:

 

Zaktualizuje się :)

Po jakim czasie? Jak miałem jeszcze serwer w waw to kilka miesięcy i nic...  Kupuję serwer w Polsce chce taki serwer dostać, nie zlokalizowany w Polsce a wskazujący na fr, uk itd

Edytowane przez daffx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Poziomecki napisał:

To napisz do nich jak nie poleci samo

Z tego co się orientuję nadal odpowiedzią jest "proszę czekać aż magicznie samo się zrobi".  Lepiej uniknąć tracenia czasu niż kupić serwer który w połowie będzie zgadzał się z zamówiona usługą.  Znam osoby które mają jeszcze Discovery z tej pierwszej sprzedaży(start dc) a ich IP nadal nie wskazują na Polskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daffx napisał:

Z tego co się orientuję nadal odpowiedzią jest "proszę czekać aż magicznie samo się zrobi".  Lepiej uniknąć tracenia czasu niż kupić serwer który w połowie będzie zgadzał się z zamówiona usługą.  Znam osoby które mają jeszcze Discovery z tej pierwszej sprzedaży(start dc) a ich IP nadal nie wskazują na Polskę. 

Ale to nie jest kwestia OVH, a ociężałego RIPE i to tych drugich możesz pingnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, patrys napisał:

Ale to nie jest kwestia OVH, a ociężałego RIPE i to tych drugich możesz pingnąć. 

Nie mam nic do ovh 😝 Nigdy nie miałem u nich większych problemów, tylko pytam czy coś się z tymi ipkami poprawiło. Dla niektórych geo IP będzie bez znaczenia dla innych będzie miało znaczenie, po prostu oferują coś gotowego i przy tym jest "Warszawa/Polska" i coś takiego chciałbym właśnie otrzymać, walczenie na własną rękę nie powinno być na miejscu. Powinni być przygotowani oferując coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.