Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[ZLECĘ] Logo w Illustratorze


kacperq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Potrzebuję logo w formacie svg wykonane w Illustratorze - w najlepszej możliwej jakości (by krawędzie były perfekcyjnie gładkie, nie-poszarpane).

Mam takie logo już zrobione - to po prostu zwykły napis bez żadnych udziwnień, z jedną literką delikatnie odchyloną i w innym kolorze. Mam nawet plik z Illustratora (projekt). Po prostu szukam kogoś, kto zna się na tym programie i umie zapisać logo w najlepszej możliwej jakości - kiedy sam to robię, to krawędzie są strasznie poszarpane i źle to wygląda na stronie internetowej.

 

Jeśli mój plik się nie nada, to trzeba będzie wykonać to logo od zera, ale tak jak mówiłem, to 5 min roboty, bo to tylko zwykły napis.

 

To 5 min pracy dla osoby która się na tym zna. Zapłacę 15 zł - kontakt przez PW na forum lub na maila kacper3355[małpa]wp.pl.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format .svg - przeca to jest format wektorowy (w uproszczeniu matematycznie opisany, posiadający cechy, transformacje zaszyte w pliku) - można obrazy w tym formacie dowolnie skalować bez straty 'jakości'. Byłem na Twojej stronie (zakładam, że chodzi o https://gamtar.pl/) i z efektem o którym piszesz się nie spotkałem w rożnych przeglądarkach. 

 

To raczek kwestia renderowania po stronie przeglądarki itp. - być może masz niestandardowo ustawione 'zbliżenia/powiększenie' serwisu...

 

Być może te ostre krawędzie wynikają z opcji shape-rendering - ustaw  tą opcje na:

 

shape-rendering: geometricPrecision

lub

 

shape-rendering: auto

 

więcej na: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/SVG/Attribute/shape-rendering

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szarki

Dziękuje Ci bardzo za chęć pomocy, ale niestety żadne z tych rozwiązań nie pomogło. :/ U mnie na Firefoxie i Chrome logo wygląda tragicznie (na komputerze), ale na mobilnych wersjach an telefonach wygląda bardzo ok. Nie wiem od czego to zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.