Skocz do zawartości
theqkash

Opinie o iq.pl

Polecane posty

Temat do zgłaszania uwag/opinii na temat firmy iq.pl i jej usług.

Osoba z infolinii pozostawia wiele do życzenia.

Po skontaktowaniu się w sprawie cen za serwery dedykowane dowiedziałem się, że cena zależy od ilości stron na serwerze.

Edytowano przez Rothek

W dniu 14.09.2018 o 13:30, Rothek napisał:

Osoba z infolinii pozostawia wiele do życzenia.

Po skontaktowaniu się w sprawie cen za serwery dedykowane dowiedziałem się, że cena zależy od ilości stron na serwerze. 

Witam,

Przepraszam za nie do końca przemyślaną odpowiedź naszego pracownika BOK, który nie przekazał Pana zapytania do odpowiedniego działu. Wyciągniemy z tego wnioski oraz naprawimy ścieżkę dostępu do tej informacji tak aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

Jeśli chodzi o ceny serwerów dedykowanych mamy dział który zajmuje się sprzedażą tych usług i wyłącznie ten dział jest w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie. Większość naszych usług jest szyta na miarę. Dlatego prosiłbym o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 692 855 482, który przedstawi Panu ofertę na serwer dedykowany lub inną usługę spełniającą Pana wymagania.

Może Pan tez przesłać swoje dane w formularzu na www.iq.pl i nasz dział sprzedaży się z Panem skontaktuje.

Korzystam u nich z rozwiązania OpenVZ Root od wielu, wielu lat i z tego jak to działa jestem bardzo zadowolony, tak zadowolony, że w drugiej firmie posiadamy u nich usługę Cloud tam gdzie potrzebujemy niezawodności i większych zasobów. Niestety nie jest to tanie. Co do OpenVZ Root to przeszkadza mi tam jedynie brak elastyczności w rozbudowie co zmusza mnie do przesiadki do innej firmy ale jeszcze nie znalazłem równie stabilnego rozwiązania.  Także jeśli komuś odpowiadają parametry VPSów to niech bierze, nie zawiedzie się :) 

Po temacie:

Mam pytanie:

- jak tam działa poczta?

- Czy są możliwości rozbudowy konta Pro o dodatkową przestrzeń - więcej poczty (konto tylko pod pocztę).

- Ile kosztuje vSMTP?

- Jaki jest webklient poczty.

Posiadam u nich pakiet Pro L (teraz to chyba Pro Plus) od 2014 roku, poczta działa bardzo stabilnie

• ponad 500 aktywnych kont pocztowych
  • aktualna pojemność serwera 700 GB, standardowo jest 400 GB
  • web klient to Roundcube

W usłudze Poczta Pro jesteśmy w stanie zwiększyć pojemność do 10TB i więcej.

Poczta (dane klientów) przechowywana jest ma macierzach NetApp serii FAS z redundancją. Dodatkowo macierze są replikowane co 5 min (SnapMirror) na macierz zapsową, która to  znajduje się w drugiej komorze (osobna strefa p.poż, zasilanie, chłodzenie) w naszym DC.  Raz na dobę wykonujemy backup  (SnapValut) poczty na storage zanjdujący się w odległości około 10 kM od naszej siedziby w Gdańsku  www.dc.iq.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.