Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do zgłaszania uwag/opinii na temat firmy iq.pl i jej usług.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Osoba z infolinii pozostawia wiele do życzenia.

Po skontaktowaniu się w sprawie cen za serwery dedykowane dowiedziałem się, że cena zależy od ilości stron na serwerze.

Edytowane przez Rothek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.09.2018 o 13:30, Rothek napisał:

Osoba z infolinii pozostawia wiele do życzenia.

Po skontaktowaniu się w sprawie cen za serwery dedykowane dowiedziałem się, że cena zależy od ilości stron na serwerze. 

Witam,

Przepraszam za nie do końca przemyślaną odpowiedź naszego pracownika BOK, który nie przekazał Pana zapytania do odpowiedniego działu. Wyciągniemy z tego wnioski oraz naprawimy ścieżkę dostępu do tej informacji tak aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

Jeśli chodzi o ceny serwerów dedykowanych mamy dział który zajmuje się sprzedażą tych usług i wyłącznie ten dział jest w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie. Większość naszych usług jest szyta na miarę. Dlatego prosiłbym o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 692 855 482, który przedstawi Panu ofertę na serwer dedykowany lub inną usługę spełniającą Pana wymagania.

Może Pan tez przesłać swoje dane w formularzu na www.iq.pl i nasz dział sprzedaży się z Panem skontaktuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta