Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Wydzielono z: RODO - Dzierżawione serwery, firmy hostingowe i ich klienci


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, theqkash napisał:

@Hostingja to teraz napisz nam jeszcze dla której firmy hostingowej pracujesz (i/lub którą prowadzisz), bo niektórzy już to wiedzą i myślę, że na tym będzie można zakończyć dyskusję.

Jeśli nawet mam coś wspólnego z jakąś firma to nie ma znaczenia bo to moje prywatne konto i nie wypowiadam się w imieniu żadnej firmy. Pytałeś dostałeś odpowiedź. Możesz się z nią zgadzać albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hostingja napisał:

Jeśli


Myślę, że tu nie trzeba się bawić w tryby przypuszczające, tylko ustalić czy to alter ego pewnego zbanowanego, a następnie usuniętego usera, czy jakaś bliska z nim osoba i w zależności od tego dokonać odpowiednich zmian w ustawieniach konta.

A wracając do tematu to bardzo chętnie dowiem się w sąsiednim temacie dotyczącym RODO dlaczego z oferty pewnej firmy zniknęły sklepy, jako osoba jak sądzę mocno poinformowana na pewno będziesz w stanie dokładnie udzielić tam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, theqkash napisał:


Obsesja jest, ale (nie)stety w drugą stronę i my nie mamy na nią tutaj ochoty.

Powinieneś wydzielić to do jakiejś piaskownicy bo taki offtopic tam się tylko nadaje chyba. Ja żeby udowodnic że nie jestem z nazwy musiałbym się przedstawić a tego nie zrobię. Jeśli dostałby bana to też z tego samego powodu nie mógłbym się obronić bo nie mam zamiaru się przedstawiac. Więc tak czy inaczej nie mam wpływu na losy tego konta i obsesję różnych osób. Zawsze mogę założyć następne anonimowe konto i nikt mnie nie zmusi do udowadniania czegokolwiek :)

dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.