Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[PYTANIE]Jakaś alternatywa dla hetznera


Incls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje dla firmy jakiejś alternatywy a mianowicie może ktoś polecić jakiś hosting w niemczech? Coś porównywalnego do hetznera i ich oferty EX41-SSD. Interesuje mnie głównie procesor aby był i7 oraz najlepiej tak 16 GB ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości zapytam i od razu informuję że nie prowadzę takiego serwisu i nie mam w planach :)

Serwer pod dość sporą TV internetową która działa na YT ale ze względu na poprawność polityczną ma różne perypetie z tym związane. Maszyna w kraju który nie robi cyrków za potoczne nazwanie murzyna murzynem i w firmie która pozwala na wiele ale nie na łamanie prawa w obie strony. Leaseweb (NL), PoundHost (UK), jakiś serwer w LU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel_15 napisał:

Tak z czystej ciekawości zapytam i od razu informuję że nie prowadzę takiego serwisu i nie mam w planach :)

Serwer pod dość sporą TV internetową która działa na YT ale ze względu na poprawność polityczną ma różne perypetie z tym związane. Maszyna w kraju który nie robi cyrków za potoczne nazwanie murzyna murzynem i w firmie która pozwala na wiele ale nie na łamanie prawa w obie strony. Leaseweb (NL), PoundHost (UK), jakiś serwer w LU?

Ciekawy temat. Najlepszy wybór jak dla mnie to raczej mali, stabilni usługodawcy gdzie jesteśmy w stanie uzyskać kontakt personalny z wysoko postawionym pracownikiem i dogadać się w razie co. Hetzner już blokował stronki politycznie kontrowersyjne, takich korpo bym unikał, no ale jest wyjątek - LeaseWeb, w końcu WikiLeaks na tym stoi. No i w OVH też jest sporo seedboxów, na necie są jakieś przesłanki o czasowym pobycie WikiLeaks tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.