Skocz do zawartości
Gość P-e-T-e-R

WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność

Polecane posty

5 minut temu, Pawel_15 napisał:

Właśnie za to wyleciałem z WHT. Dokładnie za to :)

Jak widać komunistyczne praktyki lubią nie tylko w akcjach marketingowych :P

Czyli ma się teraz rozumieć, że jeżeli ktoś chce wyrazić opinię na dany temat to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności?

Z całym szacunkiem, cieszę się, że takie miejsce jak to powstało. Dodam, że zakończyły się czasy promocji, teraz jest NIEZALEŻNOŚĆ

Teraz, Emil. napisał:

Czyli ma się teraz rozumieć, że jeżeli ktoś chce wyrazić opinię na dany temat to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności?

Tutaj bardziej chyba chodziło o to, że @Adam Szendzielorz jest właścicielem progreso, które notabene jest pewnego rodzaju konkurencją dla nazwy.  Nie spodobało się jednak nazwie to, że @Adam Szendzielorz wytykał pewne różnice pomiędzy dwiema firmami. 

Szkoda tylko, że nazwie nie przeszkadzało jednocześnie to, że oni wytykali niedociągnięcia po stronie progreso :)

@theqkash wiem o tym bo od jakiegoś czasu monitoruję sytuację, tylko się nie wypowiadam. 

Aczkolwiek uważam, że może to się tyczyć każdego z Nas oraz negatywnej opinii w/w firmy. 

Ogolnie jestem tutaj od wczoraj mimo to dosc w duzym stopniu mozna zauwazyc bardzo duza nagonke/szyderczosc w strone nazwy. Nie moge sie nie zgodzic, ze na wht dosc sporo nie fer zachowan bylo ale pod tym pozorem troche rootnode zaczyna przypominac WHT.

Straszna szyderczosc z strony rootnode. Wszystko rozumiem, ale po co podazac sladami WHT? W szczegolnosci ze wiekszosc nie zlozyla, nie dostala sie do nazwy ale sa pierwszymi co komentuja czy tez wysmiewaja. Jezeli znajdzie sie chociaz jeden uzytkownik ktory tam rzeczywoscie pracowal i wie co sie tam dostaje, dzieje. Wtedy ma prawo cokolwiek powiedziec. Co do reszty, mysle ze zbedne komentarze powinniscie zachowac. Po prostu nie milo sie czyta komentarze, a raczej hejt w strone firmy przez to co sie dzialo na wht. Ich uslugi, a oni sami to trez sa dwie roznice.

Nie mam uslug w nazwie po tym jak nie dostalem info o wygasnieciu domeny, a domena jest teraz chinczykow. lel

Edytowano przez WebDevo
  • Zażenowany 1

11 minut temu, Pawel_15 napisał:

Jak myślicie, zbanują swoje konto, usuną je czy skasują post i będą udawać że nic się nie stało?

https://www.webhostingtalk.pl/topic/58628-hosting-pod-wordpress-dużo-miejsca-na-dane/

Oczywiście opcja 2, czegoż się można było spodziewać.

Osobom które nie widziały - był tam jeszcze taki post:

2018-10-12_01-28-26.png

Zobaczymy co z moim zrobią xD 

Edytowano przez l3szcz

Zobaczymy co z moim zrobią  
Też chciałem skomentować ale już dawno moje posty mają oznaczenie na czerwono że będą moderowane zatem przestałem pisać tam cokolwiek.

Czy ja odnoszę wrażenie czy zostaliśmy tutaj - w bądź co bądź prywatnej wiadomości - nazwani jako społeczność forum trolujących osób?

34 minuty temu, Pawel_15 napisał:

Czy ja odnoszę wrażenie czy zostaliśmy tutaj - w bądź co bądź prywatnej wiadomości - nazwani jako społeczność forum trolujących osób?

Tak.

10 godzin temu, l3szcz napisał:

Wyluzujcie - Piotr pokazał już że jego ego buja w kosmosie więc nie dziwi mnie ten ton wypowiedzi 🙂 Śmieszy mnie za to powiedzenie, że WHT ma innych użytkowników - chyba tych, co rozmawiają o prezencie na komunię albo wiosennym grillowaniu 🙂 Dajcie już im umrzeć w spokoju!

TrollFace.jpg

• Haha 3

Pozwoliłem sobie ukryć post @l3szcz z rozmową prywatną z właścicelem forum webhostingtalk.pl a jednocześnie z właścicielem nazwa.pl na temat tego, że forum rootnode to forum trolli, a forum wht jest super fajne i firma nazwa.pl może się tam reklamować ponieważ jest to "forum gospodarza". 

Nie chcę zrzucać na użytkownika @l3szcz konsekwencji, bo widzę, że sytuacja jest coraz bardziej zabawna. 

Pozdrawiam wszystkich szanownych trolli z niniejszego forum.

• Lubię 2
  • Haha 3

13 godzin temu, spex napisał:

Ma ktoś większe doświadczenie z tym ceph? Można to zastosować, jako domowa pula nasów?

Tak, ale lepiej wykorzystać synology. U nas firmie z CEPH korzystamy tylko przy OpenStack.

@theqkash - nie musiałeś ukrywać, chciałem zobaczyć co zrobią :C 

Edytowano przez l3szcz

3 godziny temu, l3szcz napisał:

@theqkash - nie musiałeś ukrywać, chciałem zobaczyć co zrobią :C 

Zrobiliby to co zwykle, mi już szkoda komentować tego typu działania.

Wiesz, z drugiej strony - jeżeli daliby mi pozew a ja bym wygrał rozprawę to byłaby dla nich totalna porażka bo zwykły "leszcz" stanął przeciw korpo a oni jeszcze do tego przegrali xD

Teraz, l3szcz napisał:

Wiesz, z drugiej strony - jeżeli daliby mi pozew a ja bym wygrał rozprawę to byłaby dla nich totalna porażka bo zwykły "leszcz" stanął przeciw korpo a oni jeszcze do tego przegrali xD

Pozwu o ile wiem nikt jak dotąd nie dostał, jedynie ja musiałem sobie poodpisywać na to czy tamto i odmówić pewnych działań.

9 minut temu, theqkash napisał:

Pozwu o ile wiem nikt jak dotąd nie dostał, jedynie ja musiałem sobie poodpisywać na to czy tamto i odmówić pewnych działań.

Wiem, poszło pismo tylko po co im te dane? :) 
No właśnie dlatego, żeby wyciągać konsekwencje prawne lub ewentualnie zacząć jeszcze bardziej spamować xD 

21 minut temu, l3szcz napisał:

No właśnie dlatego, żeby wyciągać konsekwencje prawne lub ewentualnie zacząć jeszcze bardziej spamować xD 

Konsekwencje prawne mogą zawsze wyciągać, bez względu na to czy ja im cokolwiek udostępnię czy nie. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez daffx
      Tak btw przeglądając ich ofertę serwerów vps zobaczyłem coś czego nie widziałem nigdzie indziej:

Maksymalny transfer na warstwie IP w ciągu 24h  - po przekroczeniu 10Mbps
      Maksymalna liczba danych odczytanych/zapisanych na dysk w ciągu 24h - brak info

Maksymalny transfer na warstwie IP w ciągu 24h (w okresie testowym)
      Maksymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej (w okresie testowym)
      Maksymalna liczba danych odczytanych/zapisanych na dysk w ciągu 24h (w okresie testowym)
      Jaki sens ma limitowanie WYKUPIONYCH parametrów? (w dodatku w okresie testowym? i poza nim)
    • Przez smarthost
      (wydzielone z tematu WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność)

To ja pozwolę sobie napisać tutaj, bo wątek na WHT dotyczący top100 jest aktualnie zablokowany dopisania. Jako mała firma,  ale z drugiej strony mocno rosnąca, rzucam okiem regularnie na listę top100. Dla mnie w miarę stały i regularny przyrost 10-15 domen dziennie, które się pojawiają na moich dnsach to dużo.

Od ostatnich zmian widzę generalnie same czerwone strzałki w dół u większości mniejszych. W tym u mnie. Co jest o tyle dziwne, że aktualnie lista domen, które wystawiam i aktualizuję codziennie różni się już o ponad 500 sztuk. Co stanowi sporą liczbę - dla mnie byłoby ważne, żeby jednak dane były wiarygodne - wiadomo, że część domen wygasa, czy są delegowane na cloudflare itp. ale nie taka ilość, szczególnie, że u mnie są codziennie na top100 regularnie spadki :-)  Ale widzę też, że podobna sytuacja jest u większości - jakoś nie chce mi się wierzyć, że rynek się kurczy - raczej stawiam na błąd w analityce - szczególnie, że to jakiś tydzień temu zamiast rosnąć wszystkim - nagle "opadło" wszystkim :-)

Wojtek

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.