Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność


Gość P-e-T-e-R

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ma się teraz rozumieć, że jeżeli ktoś chce wyrazić opinię na dany temat to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności?

Z całym szacunkiem, cieszę się, że takie miejsce jak to powstało. Dodam, że zakończyły się czasy promocji, teraz jest NIEZALEŻNOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Emil. napisał:

Czyli ma się teraz rozumieć, że jeżeli ktoś chce wyrazić opinię na dany temat to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności?


Tutaj bardziej chyba chodziło o to, że @Adam Szendzielorz jest właścicielem progreso, które notabene jest pewnego rodzaju konkurencją dla nazwy.  Nie spodobało się jednak nazwie to, że @Adam Szendzielorz wytykał pewne różnice pomiędzy dwiema firmami. 

 

Szkoda tylko, że nazwie nie przeszkadzało jednocześnie to, że oni wytykali niedociągnięcia po stronie progreso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jestem tutaj od wczoraj mimo to dosc w duzym stopniu mozna zauwazyc bardzo duza nagonke/szyderczosc w strone nazwy. Nie moge sie nie zgodzic, ze na wht dosc sporo nie fer zachowan bylo ale pod tym pozorem troche rootnode zaczyna przypominac WHT.

 

Straszna szyderczosc z strony rootnode. Wszystko rozumiem, ale po co podazac sladami WHT? W szczegolnosci ze wiekszosc nie zlozyla, nie dostala sie do nazwy ale sa pierwszymi co komentuja czy tez wysmiewaja. Jezeli znajdzie sie chociaz jeden uzytkownik ktory tam rzeczywoscie pracowal i wie co sie tam dostaje, dzieje. Wtedy ma prawo cokolwiek powiedziec. Co do reszty, mysle ze zbedne komentarze powinniscie zachowac. Po prostu nie milo sie czyta komentarze, a raczej hejt w strone firmy przez to co sie dzialo na wht. Ich uslugi, a oni sami to trez sa dwie roznice.

 

Nie mam uslug w nazwie po tym jak nie dostalem info o wygasnieciu domeny, a domena jest teraz chinczykow. lel

Edytowane przez WebDevo
  • Zażenowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
11 minut temu, Pawel_15 napisał:

Jak myślicie, zbanują swoje konto, usuną je czy skasują post i będą udawać że nic się nie stało?

 

https://www.webhostingtalk.pl/topic/58628-hosting-pod-wordpress-dużo-miejsca-na-dane/

 

 


Oczywiście opcja 2, czegoż się można było spodziewać.

 



Osobom które nie widziały - był tam jeszcze taki post:


2018-10-12_01-28-26.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, l3szcz napisał:

 

 

 

Wyluzujcie - Piotr pokazał już że jego ego buja w kosmosie więc nie dziwi mnie ten ton wypowiedzi 🙂 Śmieszy mnie za to powiedzenie, że WHT ma innych użytkowników - chyba tych, co rozmawiają o prezencie na komunię albo wiosennym grillowaniu 🙂 Dajcie już im umrzeć w spokoju!

TrollFace.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie ukryć post @l3szcz z rozmową prywatną z właścicelem forum webhostingtalk.pl a jednocześnie z właścicielem nazwa.pl na temat tego, że forum rootnode to forum trolli, a forum wht jest super fajne i firma nazwa.pl może się tam reklamować ponieważ jest to "forum gospodarza". 

Nie chcę zrzucać na użytkownika @l3szcz konsekwencji, bo widzę, że sytuacja jest coraz bardziej zabawna. 

Pozdrawiam wszystkich szanownych trolli z niniejszego forum.

  • Lubię 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, spex napisał:

 

Ma ktoś większe doświadczenie z tym ceph? Można to zastosować, jako domowa pula nasów?

Tak, ale lepiej wykorzystać synology. U nas firmie z CEPH korzystamy tylko przy OpenStack.


@theqkash - nie musiałeś ukrywać, chciałem zobaczyć co zrobią :C 

Edytowane przez l3szcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, l3szcz napisał:

Wiesz, z drugiej strony - jeżeli daliby mi pozew a ja bym wygrał rozprawę to byłaby dla nich totalna porażka bo zwykły "leszcz" stanął przeciw korpo a oni jeszcze do tego przegrali xD

 

Pozwu o ile wiem nikt jak dotąd nie dostał, jedynie ja musiałem sobie poodpisywać na to czy tamto i odmówić pewnych działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, theqkash napisał:

 

Pozwu o ile wiem nikt jak dotąd nie dostał, jedynie ja musiałem sobie poodpisywać na to czy tamto i odmówić pewnych działań.

Wiem, poszło pismo tylko po co im te dane? :) 
No właśnie dlatego, żeby wyciągać konsekwencje prawne lub ewentualnie zacząć jeszcze bardziej spamować xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, l3szcz napisał:


No właśnie dlatego, żeby wyciągać konsekwencje prawne lub ewentualnie zacząć jeszcze bardziej spamować xD 


Konsekwencje prawne mogą zawsze wyciągać, bez względu na to czy ja im cokolwiek udostępnię czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.