Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Gdzie trzymacie domeny?


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gnum.pl napisał:

Polityka cenowa jest tajemnica firmy :P

 

Pozdrawiam


Ponieważ w dziale "kontakt" widnieje domena retop.pl, zerknąłem:
" Firma "Retop.pl Miłosz Gądziak" specjalizuje się głównie w pracach konstrukcyjnych. Głównymi działami firmy jest Montarz rusztowań, ", Lorem ipsum dolor w stopce itd.

Życzę sukcesów w rozwoju firm(y) i zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tom X napisał:

Życzę sukcesów w rozwoju firm(y) i zadowolonych klientów.

 

Dzięki temu, że firma ReTop specjalizuje się budownictwie przemysłowym na terenie Polski, Niemczech, Szwecji, Czech i Anglii damy rade zbudować PROFESJONALNY SERWIS.

 

W tym roku firma ReTop rozbudowuje się o prace izolacyjne i spawalnicze w przemyślę :)

 

Strona Retop.pl jest w budowie i nie ma to żadnego wpływu na rozwój firm(y)

 

Tak jak już na jednym forum napisałem. Przez te kilka nieudolnych lat w ebiznesie... zdobyłem kapitał niezbędny do tego aby serwis był wysoko w czołówce rejestratorów domen.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nazwa.pl, lecz pewnego pięknego poranku otworzyłem oczy i zdałem sobie sprawę, że jestem dymany na pieniążki, a więc postanowiłem uciec do ovh - tak też jestem z nimi do dziś i polecam.

Może i na odpowiedz z supportu ovh trzeba więcej poczekać, ale ja wole poczekać dłużej na odpowiedzi i otrzymać ją sensowna, niż otrzymać odpowiedz po 30min "U nas wszystko działa".

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sempre napisał:

To raczej nie jest dokładnie do interesu a inwestycja. 

Od samego początku w serwisie gnum.pl są najniższe ceny odnowień domen .pl a w tym roku ceny jeszcze spadły w dół.

 

Na chwilę obecna nie przewiduje zwiększenia ceny odnowienia i nie jest to plan na zmonetyzowanie serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, theqkash napisał:


To nadal jest dobra cena jak za święty spokój i wygodę np. z uzyskaniem authinfo.

Niestety w ostatnim miesiącu zmieniłem zdanie na temat OVH i świętego spokoju. Ich suport ostatnio strasznie kuleje, na odpowiedzi czeka się ponad tydzień, a jakość tych odpowiedzi pominę milczeniem.

Edytowane przez ptal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ptal napisał:

Niestety w ostatnim miesiącu zmieniłem zdanie na temat OVH i świętego spokoju. Ich suport ostatnio strasznie kuleje, na odpowiedzi czeka się ponad tydzień, a jakość tych odpowiedzi pominę milczeniem.


No zgadzam się, że support nie jest mocną stroną OVH, natomiast przy domenach na szczęście tenże nie jest jakoś mocno potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel_15 napisał:

Zastanawiam się tylko czy inni rejestratorzy w PL tez nie podniosą cen w górę. Jak tak to OVH dalej będzie najtańszym wyborem.

 

U nas ceny pozostają bez zmian, zatem wychodzi taniej niż u wymienionego rejestratora 😉

Edytowane przez Spoofy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel_15 napisał:

Zastanawiam się tylko czy inni rejestratorzy w PL tez nie podniosą cen w górę. (...)

 

Wprawdzie OVH to duży podmiot na rynku domen i jego polityka cenowa ma wpływ na politykę cenową innych, ale nie sądzę, aby w grupie firm oferujących domeny *.pl po 55-60zł (brutto) nastąpiły jakieś duże zmiany, według mnie raczej będą usatysfakcjonowani tym, że nic nie robiąc tak jakby "awansują" pod względem konkurencyjności cenowej. Do myślenia może ten krok dać moim zdaniem głównie dwóm najtańszym rejestratorom, którzy jako jedyni do tej pory próbowali konkurować z OVH z ceną poniżej 50zł (brutto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy które mają ceny w przedziale który podałeś mogą nawet na tym trochę zyskać. Zmniejszy się różnica w cenie i niektórzy mogą rozważyć przeniesienie się z OVH do innych rejestratorów. Co innego jak mamy różnicę 10 PLN za domenę a jak mamy 4 PLN...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest niestety brak rozeznania w temacie.

Nie każdy musi się na wszystkim znać ale czasem wystarczy minimum wysiłku żeby nie dać się robić w konia przez wielkie korpo.

Mamy wolny rynek, jak ktoś lubi być robiony w konia to ma do tego prawo... aczkolwiek warto ludzi uświadamiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rynek, nawet po planowanej podwyżce cen przez OVH, nadal będzie to jedna z najlepszych ofert.

Support OVH nie jest najlepszy lecz jak wspomniał @theqkash nie jest prawie potrzebny przy domenach. Lepiej zadzwonić na infolinie i prawie od ręki otrzymuje się odpowiedź.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2019 o 18:12, Gnum.pl napisał:

Od samego początku w serwisie gnum.pl są najniższe ceny odnowień domen .pl a w tym roku ceny jeszcze spadły w dół.

 

Na chwilę obecna nie przewiduje zwiększenia ceny odnowienia i nie jest to plan na zmonetyzowanie serwisu.

 

No cenami nawet zachęcacie, do tego stopnia że postanowiłem testowo przenieść kilka domen żeby zobaczyć jak to u Was działa. Rejestruje się, przechodzę do zakładki transfer w panelu, podaje prawidłowo domenę i kod authinfo i wyskakuje błąd :)

 

image.thumb.png.4e9575a5fda1f58ebc9e0f66875cc40c.png

 

Dzwonie, żeby się dowiedzieć o co chodzi. Nikt nie odbiera.
 

Potem wchodzę na stronę główną, scrolluje, moim oczom ukazują się opinie pisane przez copywritera z fałszywymi danymi i zdjęciami ze stocka 😂

 

image.png.a8b43c6ba1bc45a6f5a123412fdaff71.png

 

image.png.f1d041237afc3137130bd90afb72eba3.png

 

Raczej podziękuję 😅

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Opinie jak najbardziej prawdziwe, ale spróbuj kogoś poprosić o umieszczenie wizerunku :)

Następnym razem będę bardziej ostrożny :P

 

Co do transferu. Wczoraj wrzucaliśmy małą łatkę więc jeśli nadal jesteś zainteresowany to o wiele łatwiej będzie gdy opiszesz problem mailową. Gwarantuje Ci pomoc it. 

 

I jak wielu naszych nowych klientów zdążyło się przekonać zawszę przy problemach lub przy pomocy w ich ustaleniu trafiały do nich często BONUSIKI :)

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 

P.S przepraszam za słaby kontakt telefoniczny. Niebawem też będzie już dopracowany, spełniający wszelkie normy :P

avatar.png Nasze nowe randomowe avatary :D

Edytowane przez Gnum.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.