Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Gdzie trzymacie domeny?


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, gdzie trzymacie swoje domeny? 

OVH z pewnych powodów u mnie odpadło i chcę zrobić rozeznanie. gdzie jest w miarę bezproblemowo 

Mam do utrzymania kilkaset domen, a jedyne moje wymagania to szybka i bezproblemowa obsługa rejestracji/odnowień oraz możliwość wygenerowania authinfo bez stawiania niepotrzebnych barier. Cena nie musi być taka jak na OVH, jestem w stanie dopłacić kilka złotych za niezawodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.aftermarket.pl - u mnie w firmie ok kilku lat korzystamy z aftermarket i nie ma żadnych problemów - gdy posiadasz więcej niż 100 domen to dostajesz zniżkę i ceny są równe jak na ovh (przedłużenia).

Support jest znośny (odpisuje tego samego dnia chociaż za często z niego nie korzystaliśmy więc ciężko coś więcej napisać o ich pomocy) ale tak jak chcesz możesz praktycznie wszystko,  samodzielnie "wyklikać" przez panel... prócz zwykłego uzyskania kodu authinfo dla domeny kilkoma kliknięciami jest nawet możliwość hurtowego pobrania kodu authinfo (nigdzie indziej się nie spotkałem z taką funkcjonalnością w panelu)

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość domen trzymam w OVH licząc że nic się znienacka nie zepsuje. Powód jest znany - nigdzie nie jest taniej aczykolwiek rozważam co jakiś czas przeniesienie całego majdanu do innej, koniecznie rodzimej firmy która nie będzie tak zbiurokratyzowana. Prócz OVH to pojedyncze domeny u Nowaka, NameCheap czy B-H (uciekam jak najdalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MateuszCODE napisał:

W ovh trzymam, co się stało z domenami PL w ovh?


Przez ostatnie kilka dni nie dało się domen przedłużać, ani prowadzić z nimi żadnych czynności. O ile rozumiem, że może przydarzyć się usterka, to nie znoszę jak nie mam możliwości poznać choćby przybliżonego czasu rozwiązania problemu, a tutaj chodziło o przywrócenie wygasłej domeny, co jak wiadomo wiąże się z czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polskie domeny trzymałem kiedyś w Hekko ale po zmianie właściciela podnieśli ceny i przenosem wszystko właśnie do OVH.

Przy problematycznym przedłużeniu wygasłej domeny u innego rejestratora (miałem kod authinfo) korzystałem z http://seohost.pl i chłopaki przeprowadzili to szybko, sprawnie i w normalnej cenie. Widzę że obecnie ceny domen też maja ok, jedne z niższych.

 

Edytowane przez ptal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Juvenito napisał:

A coś oprócz OVH ktoś poleca? Masternet.pl ceny okej, ale nie pamiętam jak tam z opiniami.


Jedyne co mi się kojarzy z masternetem to nieodebrane telefony, długie oczekiwanie na odpowiedzi i dziwne tłumaczenia takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, theqkash napisał:


Jedyne co mi się kojarzy z masternetem to nieodebrane telefony, długie oczekiwanie na odpowiedzi i dziwne tłumaczenia takich sytuacji.

 

Pierwsze swoje domeny rejestrowałem właśnie tam. Wszystko było ok a ceny super, niestety później występowały drobne problemy z kontaktem, nie wiem jak jest teraz.

 

Jeżeli chodzi o papierologię przy przenoszeniu domen to nie ma jej w aftermarket, niestety trzeba tam mieć większą ilość domen aby mieć dobra cenę za odnowienie.

Ostatnio (około roku temu lub wczesniej) HRD wprowadziło obowiązek wysyłania skanu wniosku e-mailem przy uzyskiwaniu kodu authinfo i wszyscy jego partnerzy tego wymagają. Z tego co pamiętam to masternet jest właśnie partnerem HRD, ale może coś się przez te kilka lat zmieniło.

 

Edytowane przez ptal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.03.2018 o 10:39, Robert napisał:

Od ponad roku korzystam z  https://www.domainmaker.pl - mam u nich około 50 domen - przez ten okres czasu nie miałem żadnych problemów, kontakt mailowy i telefoniczny OK

 

Czy ceny są tam skrytą tajemnicą? Szukałem na stronie i nie widzę konkretnego info.

Zatem - ile płacisz? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kedon napisał:

 

Czy ceny są tam skrytą tajemnicą? Szukałem na stronie i nie widzę konkretnego info.

Zatem - ile płacisz? ;-)

 

Niestety nie mogę powiedzieć, podpisałem Umowę o zachowaniu poufności

Edytowane przez Robert
literówka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Robert napisał:

 

Niestety nie mogę powiedzieć, podpisałem Umowę o zachowaniu poufności

 

Ale nie kumam - o co tutaj chodzi? Firma, która robi tajemnicę ze stawek za domeny?

Raczej ciężko tak skusić klienta do zainteresowania się usługą, co nie?

A skąd wiedziałeś, jaka będzie cena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.