Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o aftermarket.pl

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 rok później...

Posiadam domenę globalną z puli tzw. nowych domen zarejestrowaną jako osoba fizyczna w OVH. Chciałbym ją przetransferować do AF, ponieważ nie jest już mi potrzebna, a jest szansa na sprzedaż.
Chciałbym się upewnić, czy AF również jak OVH domyślnie nie publikuje danych osobowych w bazach WHOIS. Jakoś nie mogę tego znaleźć w regulaminach :( Wiem, że AF to firma mająca siedzibę na Cyprze, czyli na terenie UE więc teoretycznie zgodnie z RODO nie powinna nic w WHOIS publikować, ale chcę mieć pewność.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...

Przeszło bez echa, ale właśnie zauważyłem na ich blogu, że 1 lutego ogłosili domyślne włączenie DNSSEC dla wszystkich domen utrzymywanych u nich:

https://blog.aftermarket.pl/zabezpiecz-swoja-domene-przez-dnssec-w-aftermarket-pl-to-domyslne-rozwiazanie/

Patrząc na dns.pl jest tam jakiś skok, ale miałem nadzieję na większy. Może nie skończyli aktywowania dla wszystkich domen?

image.thumb.png.5887ce65db114ef6d7d470e63ecbb329.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Podobna zawartość

• Przez AfterMarket.Hosting
      Dzień dobry!

Większość osób obecnych tu na forum prawdopodobnie zna naszą firmę,
      lub przynajmniej kiedyś o niej słyszało.
      Działamy od 2008 roku i jesteśmy największą giełdą domen w Polsce,
      a także jednym z największych rejestratorów domen w naszym kraju.
      Wiele osób wciąż nie wie, że oferujemy również świetny hosting.
      W ubiegłym roku wprowadziliśmy hosting w chmurze,
      który oprócz dobrze dobranych standardowych parametrów,
      posiada również unikalne funkcje backupu na Dropbox czy wirtualizacji snapshotów bazodanowych.
      W tym wątku będziemy publikować najnowsze informacje związane z naszymi usługami hostingowymi.

Nasze atuty:

- stabilne i sprawnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające w Polsce powyżej 25 osób
      - niezależne i kompetentne zespoły robocze dla domen, hostingu i utrzymania infrastruktury
      - w dni robocze ekspresowe wsparcie do 22:00
      - własny stock serwerów renomowanych producentów  ( HP i SuperMicro )
      - infrastruktura oparta w 100% o dyski SSD/NVMe Samsung dla Data Center
      - lokalizacja serwerów -> Warszawa
      - wszystkie łącza dostępowe realizowane światłowodowo na portach 10 Gbps
      - nasze styki: UPC, Orange, PWR Thinx Warszawa, PWR EPIX Warszawa, PWR EPIX Katowice ( w instalacji ), RETN, GTT ( przez ATMAN ), PWR DECIX ( przez ATMAN )
      - chętnie korzystamy ze standardów i dobrych praktyk, a dane replikujemy - jesteśmy stabilną firmą działającą od wielu lat

Aktualna oferta:

Hosting w chmurze AfterMarket.pl

Trwa promocja w czasie której wszystkie konta można zarejestrować na pierwszy rok w cenie już od 12.24 PLN brutto

Wszystkie zapytania indywidualne chętnie przyjmę na PW.
      Będę również wdzięczny za feedback - grafik wdrożeń mamy bogaty, ale przecież możemy dorzucić coś jeszcze!

Zachęcam do testów.

Dane adresowe firmy:
      AfterMarket.pl Limited
      Chytron 3, Office 301
      1075 Nikozja, Cypr
      VAT: CY10245422H
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.