Skocz do zawartości
theqkash

Opinie o linuxpl.com

Polecane posty

Biznes Host i Linuxpl.com? Bez przesady, te firmy są tak różne, jak dzień i noc :) Wystarczy ocenić jakość supportu. W linuxpl.com jest po prostu świetna. Porównuję np. do home.pl...

IMHO dobrze, że jest osobny wątek.

Linuxpl to inna infrastruktura, inna ekipa BOK, inni admini, inne pakiety

A np. Hekko  także coś innego, a przecież mamy w grupie jeszcze w H88 przykładowo Domeny.pl - jeszcze inaczej, marka kierowana do całkiem innego segmentu rynku, KEI też ma swoje mocne strony. Uważni klienci, którzy np. mają usługi w różnych markach, mogą  zauważyć, że pojawiają się elementy wspólne, bo w markach należących do H88 staramy się stopniowo wdrażać wszędzie najlepsze praktyki z danej marki, natomiast z widać, że są różnice, które uzasadniają tworzenie odrębnych wątków.

• Lubię 1

Hosting dobry, nie miałem problemów ze stabilnością.
Panel administracyjny - Ludwig XVI.

Byłem u nich 5 lat. Poleciłem kilku klientów. System refów - tylko 10%. Nie nagradzają za "staż". Tu teraz porównując, u konkurencji wygląda to lepiej.

Najgorzej, że zmieniają cennik, nie powiadamiając klienta. Otrzymałem teraz fakture 2x większą niż miałem zazwyczaj. Nie spodziewałem się takiego kroku, tym bardziej że byłem tyle czasu z nimi.
Dalej nie ma darmowego ssl  / let's encrypt, co dzisiaj jest podstawą, więc czas na zmiane hostingu.

W dniu 19.11.2018 o 10:43, iMassacre napisał:

Dalej nie ma darmowego ssl  / let's encrypt, co dzisiaj jest podstawą, więc czas na zmiane hostingu. 

Przecież jest...

Tak to prawda ale ja miałem W1GB - 2GB + 5GB bonusu za 40zł od X lat. Podnieśli mi to do 4GB + 5GB i kazali płacić 80zł za te dodatkowe 2GB - śmiech na sali. I za tą kwotę nie dawali let's encrypta, a w tej cenie można go znaleźć praktycznie wszędzie. 
Teraz na stronie widzę że mają przekreślone 79zł w W1GB na 49zł, chyba poszli po rozum do głowy (no chyba że to chwilowa promocja). Niemniej jednak klienta już stracili na zawsze i to niejednego. I ja ich nie będę polecał, chociaż nie miałem z nimi innych problemów, a support to klasa.

Napisano (edytowany)

Ma ktoś może problem z nowym serwerem który postawili? Chodzi o ten dokładnie:

ssd10.linuxpl.com

Nie mogę przesłać plików przez FTP bo wywala mi wszystko do nieudanych (na ssd9.linuxpl.com już bez problemu).

Support pisze, że to wina klienta ale na innym sprawdzałem, na różnych IP itd i zdecydowanie to leży u nich. Wkurw mnie bierze już...

Edytowano przez Diego164

Witamy serdecznie,

serwer FTP na serwerze ssd10.linuxpl.com powinien już działać prawidłowo. Faktycznie był problem z działaniem tej usługi, co zostało przez nas wyeliminowane. Jeżeli nadal będą problemy z usługą serwera FTP - proszę zgłoś się do nas mailowo do pomocy technicznej, poprosimy wtedy o logi z klienta FTP.

Widzę że ceny znów poszły do góry :/ chyba nadszedł czas na zmianę hostingu!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.