Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o cyberfolks.pl (dawne linuxpl.com)

theqkash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie najlepsza, najszybsza i naprawdę profesjonalna obsługa w porównaniu z z innymi BOK. Nie usłyszysz od nich, że Twoje pytanie jest zbyt lakoniczne. Mają ogromną wiedzę informatyczną. Moje zapytania znajdowały rozwiązanie w maksymalnie 6 minut. Na pewno będę Was polecał.

wsparcie techniczne bez zarzutu, szkoda tylko że na szybkich dyskach wcale nie czuć aż tak bardzo przyśpieszenia  jak w przypadku hostinger.pl tam jest naprawdę szybko i taniej lecz wsparcie tylko w języku angielskim. jeśli komuś nie przeszkadza bariera językowa to polecam hostiger.pl mam podobne bazy w tych dwóch lokalizacjach i hostinger jest znacznie szybszy i oferuje rozbudowę do dużej ilości wolnego miejsca na dysku co w przypadku cyberfolks to ma 50GB na szybkich dyskach. jak ktoś ma 20 - 30 kont pocztowych to po roku może robić się już ciasno oraz brak domen zagranicznych np .de wiec ależy o tym pamiętać przy zakładaniu konta na cyberfolks . mimo to jestem zadowolony z tych obydwu dostawców w tej chwili to liderzy na rynku.

• Haha 1
  • Zażenowany 1

13 minut temu, Danek napisał:

wsparcie techniczne bez zarzutu, szkoda tylko że na szybkich dyskach wcale nie czuć aż tak bardzo przyśpieszenia  jak w przypadku hostinger.pl tam jest naprawdę szybko i taniej lecz wsparcie tylko w języku angielskim. jeśli komuś nie przeszkadza bariera językowa to polecam hostiger.pl mam podobne bazy w tych dwóch lokalizacjach i hostinger jest znacznie szybszy i oferuje rozbudowę do dużej ilości wolnego miejsca na dysku co w przypadku cyberfolks to ma 50GB na szybkich dyskach. jak ktoś ma 20 - 30 kont pocztowych to po roku może robić się już ciasno oraz brak domen zagranicznych np .de wiec ależy o tym pamiętać przy zakładaniu konta na cyberfolks . mimo to jestem zadowolony z tych obydwu dostawców w tej chwili to liderzy na rynku.

Kolejny swieżo zarejestrowany "piewca" zalet cyberfolks

3 godziny temu, ksk napisał:

Halo moderacja czy jednopostowców można usunąć ?  Aż kłuje po oczach ta chamska reklama . 

Szczerze to niech sobie póki co wiszą, każdy zobaczy zarówno wypowiedź jak i komentarz do wypowiedzi ;)

Przywróćiłem jednak czasowo ograniczenia w postowaniu w tym dziale dla osób posiadających jakąkolwiek aktywność na forum 😉

• Super! 2

• 3 miesiące temu...
2 godziny temu, zajcev napisał:

"W celu uzyskania kodu authinfo, konieczny będzie kontakt mailowy na adres [email protected] Prześlemy wówczas instrukcję uzyskania kodu."

Ta instrukcja jest tak ściśle tajna, że nie można jej zamieścić na stronie? 

Dlatego kontakt z działem finanse, żeby mogli  może odesłać indywidualny numer konta bankowego 🤣. Wiedza kosztuje.

• Haha 1

• 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.