Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

System obsługi voucherów


franiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Jestem w trakcie przygotowań systemu dla fundacji i jedną z jego części ma być system zarządzania voucherami do punktów usługowych + dostęp dla userów.  Czy moglibyście polecić mi coś co mógłbym wykorzystać? (Planujemy oprzeć to na gotowych rozwiązaniach) Jakaś wtyczka do WP,  CMS z podobnym rozwiązaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.01.2018 o 15:29, franiuu napisał:

Cześć! 

Jestem w trakcie przygotowań systemu dla fundacji i jedną z jego części ma być system zarządzania voucherami do punktów usługowych + dostęp dla userów.  Czy moglibyście polecić mi coś co mógłbym wykorzystać? (Planujemy oprzeć to na gotowych rozwiązaniach) Jakaś wtyczka do WP,  CMS z podobnym rozwiązaniem? 


Jeśli aktualne - jakie masz oczekiwania odnośnie możliwości takiego rozwiązania? Pytam bo w ostatnich dniach robiłem research do systemu ticketów do obiektów i kilka rozwiązań przetestowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, franiuu napisał:

I na jakiej zasadzie proponujesz tego użyć? 


WooCommerce + wspomniane wyżej rozwiązanie. Klient pobiera lub nabywa voucher, który później może zrealizować. Po zalogowaniu się do panelu pracownicy mają możliwość weryfikacji/realizacji "kuponu" lub nawet podpięcia tego pod jakieś czytniki qr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem własną aplikację która wystawia REST API, umożliwiające tworzenie voucherów oraz  weryfikację stanu vouchera.  WordPress'y i inne systemy gadają z nią poprzez API , tylko sobie w inkluduję w szablonie WordPress odpowiednie pliki z funkcjami instrukcje do czytania / generowania / oznaczania użycia kodów. Jeśli nie znajdziesz gotowca, to chętnie podzielę się doświadczeniem i podpowiem, jak się za to zabrać, w razie czego zapraszam do kontaktu przez priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.