Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Sprzedam] Możliwość uruchomienia dowolnej usługi w home.pl


donWebichot

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się.

Mam dla Was wyjątkową  ofertę na usługi w home.pl.

Otóż przedmiotem mojej oferty jest możliwość uruchomienia dowolnej usługi lub nawet kilku usług jednocześnie w serwisie beta.home.pl, w ramach kwoty 2000 zł.
Osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z mojej oferty, będzie musiała założyć konto na stronie beta.home.pl (serwis w ciągu najbliższego miesiąca zastąpi całkowicie obecną platformę znajdującą się pod adresem home.pl, a więc przestanie być serwisem typu 'beta', a będzie w pełni funkcjonalną platformą podstawową) i w ramach tego konta złożyć zamówienie na dowolnie wybraną usługę lub usługi (subskrypcję), na dowolny okres lecz nie przekraczając całościowo umówionej kwoty 2000 zł brutto.  W podliczaniu kosztów wybranych usług nie obowiązują ceny promocyjne na pierwszy rok subskrypcji, a trzeba wszystko podliczać opierając się na cenach za odnowienie na kolejny rok. Na podstronie beta.home.pl/cennik znajduje się tabela, w której  podane są ceny na wszystkie typy usługi oferowane przez firmę. Cena rejestracji usługi jest wielokrotnością ceny przedłużenia, np. serwer "A" 200 zł na rok, 2 lata = 2x200, 3 lata = 3x200 zł. Po wybraniu przez kupującego usług, które chciałby uruchomić na swoim koncie w ramach umówionej kwoty 2000 zł, będzie trzeba przesłać mi w wiadomości prywatnej ID swojego konta w beta.home.pl oraz wszystkie ID wybranych usług (subskrypcji), które mają zostać w ramach powyższej kwoty uruchomione. Z mojej oferty można skorzystać do 31 stycznia 2018 roku chociaż jak wiadomo lepiej będzie wcześniej wszystko dopiąć na ostatni guzik, bo 31 stycznia "kupon" przepada..

Uprzedzając wszelką krytykę jaka może pojawić się w odniesieniu do usług oferowanych przez firmę home.pl, chciałbym zaznaczyć, że firma ta oferuje nie tylko niezrozumiale krytykowany hosting (wg. całkiem solidny nie przystający w ogóle do jego czarnej legendy rozpropagowanej wiele lat temu, a która nie wiedzieć czemu obowiązuje do dzisiaj wbrew temu, że od wielu lat firma pod względem jakości zmieniła swoją ofertę na jedną z najlepszych w Polsce pod względem solidności), ale także inne usługi takie jak domeny, certyfikaty SSL lub nawet platformę Office 365, które trudno uznawać za wadliwe. Wyższe koszty usług w home.pl też nie powinny zaprzątać głowy potencjalnym chętnym, bo cena jaką proponuję za wykorzystanie umówionej kwoty 2000 zł jest o tyle niższa, że ostatecznie kupujący i tak zapłaci mniej za te usługi na ten sam okres, niż zapłaciłby u firmy, z której obecnie korzysta.

 

Cena za "kupon":  600 zł
Wszelkie pytania w tej sprawie proszę kierować na PW lub adres e-mail [email protected].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.