Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Określenie ilości serwerów CSGO oraz TS3.


Emil.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Zwracam się z pytaniem odnośnie postawienia ala hostingu na tym dedyku: https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/storage/1807fs06.xml

Chciałbym zrobić hosting (głównie dla kolegów, bez opłat) dla odpowiedników gry w ofercie: CSGO oraz serwerów voice: TS3 na panelu nozo (lub innym, podesłać możecie konkretnie jakim).

Konfiguracja CSGO standardowa z ustawieniami od https://srcds.pro/config do 10 slotów każdy, tickrate 64. 

Oraz serwery Teamspeak 3 maksymalnie do 32 slotów. 

Teraz pytanie, ile taki serwer dedykowany udźwignie w/w serwerów? Dodam, że nie wszystkie serwery będą pełne no-stop + serwery będą prywatne. 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil. Polecam bym ci trochę dołożyć i wziąć serwer z procesorami Xeon. Trudno jest określić ile serwerów uciągnie ponieważ silnik source jest nie stabilny oraz nie generuje stałego obciążenia dla 1 per osoby.  Obsłuży ci około 2 serwery 10 slotów (pełne).

 

Nie polecał bym ci korzystać z panelu jakim jest nozo ponieważ, posiada bardzo dużo luk i nie obsługuje serwerów TS3 (Nowa wersja oprogramowania serwera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, udasie napisał:

Proponuję zerknąć na ofertę oneprovider mają ciekawą ofertę.Sam używam jednego z tańszych serwerów i stawiałem na nim ts3 i serwery csgo i dawały radę.

Ten oneprovider jest na oh czy innej stronie. Mógłbyś określić ile bym postawił serwerów co do pierwszego mego postu? 

35 minut temu, MateuszCODE napisał:

@Emil. Polecam bym ci trochę dołożyć i wziąć serwer z procesorami Xeon. Trudno jest określić ile serwerów uciągnie ponieważ silnik source jest nie stabilny oraz nie generuje stałego obciążenia dla 1 per osoby.  Obsłuży ci około 2 serwery 10 slotów (pełne).

 

Nie polecał bym ci korzystać z panelu jakim jest nozo ponieważ, posiada bardzo dużo luk i nie obsługuje serwerów TS3 (Nowa wersja oprogramowania serwera).

Mógłbyś wysłać mi tutaj konkrety link do oferty oraz opisać ile serwerów uda mi się z niego wycisnąć, chodzi o csgo zarazem ts3. Przewiduję, że do każdego serwera csgo powstanie jeden serwer TS3 nie koniecznie co do ilości slotów aczkolwiek maksymalnie do 32.

Jeśli również możesz polecić mi jakiś panel to zapraszam, może być oparty o licencję per miesiąc. 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MateuszCODE napisał:

Budżet będzie do 300zł na sam serwer dedykowany plus jakieś koszta na panel w podobieństwo nozo. Mógłbyś powiedzieć ofertę i ile uda mi się wycisnąć stabilnych serwerów csgo / ts3?

Edytowane przez Emil.
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.