Skocz do zawartości
4Tmx

Hosting - czas na zmiany

Polecane posty

Serdecznie witam,

w chwili obecnej posiadam hosting w firmie której nazwy na chwilę obecną nie chcę wymieniać, czuję ze mnie "kroją" ale ...

Postanowiłem zrobić rozpoznanie w terenie i prosić Was o pomoc, co ja potrzebuję od hostingodawcy:

- możliwość rejestracji domen (pl, com, de, eu, fr, it)

- możliwość regulacji rozmiaru skrzynki od 10MB do kilkunastu GB

- konfiguracja DKIM, SPF !!! Sprawa dla mnie priorytetowa szczególnie DKIM

- własny adres IP - nie żadne współdzielony tylko indywidualny.

Posiadam też firmową stronę www - PHP + MySQL - wielość około 100 MB ( Tak +/-)

Ilość kontr pocztowych - około 100 - sumarycznie na chwilę obecną około 180 GB poczty zajęte.

Mam już jeden typ ale czekam na Wasze propozycje.

Hej,

Zapraszam do kontaktu z nami na pomoc@tanidedyk.pl - przygotujemy indywidualną ofertę.

Spełniamy oczywiście wszystkie wskazane przez Pana warunki , sam webmail jest również dosyć rozbudowany :)

Pozdrawiam,

Marek

hostingu

W zasadzie gdyby podwoić pakiet https://www.smarthost.pl/smarthost-pakiet-hostingowy-premium-ssd-max to byłoby wszystko czego potrzebujesz.

Plus darmowe certyfikaty ssl i ochrona antyexploitowa i całość na dyskach ssd.

Przeniesiemy też bezpłatnie wszystkie dane do nas, łącznie z pocztą.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mesharsky
      Witam @OVH,

Mam problem z waszym firewallem który już trwa dobre miesiące, jednakże zanim skontaktowałem się z wami zrobiłem masę testów dzięki którym mogę stwierdzić że mitygacja (Automatyczna) blokuje użytkownikom dostęp do strony WWW. (Serwer dedykowany korzystam jako Hosting WWW oparty o cPanel).

Błąd podczas ataku: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Najlepsze jest to że waszej mitygacji podczas ataku nie można wyłączyć a Firewall Rule's nie działają prawidłowo (Zgodnie z dokumentacją oraz zgodnie z modyfikacjami).

Rozmawiałem wczoraj z technikiem który posiada u was 5-6 serwerów, i tutaj jego wiadomość po 3 godzinach pracy w SSH na moim serwerze

Problem który widnieje przez użytkowników oraz mnie po wykonaniu "PING" na byle jaką domenę na moim serwerze:

Ping request could not find host hostfox.pl. Please check the name and try again.

Proszę bardzo check-host:
      https://check-host.net/check-report/bb9e7d5k897

Zapytałem się również znajomego w Polsce, sprawdził mi całego firewalla, bo może faktycznie mogłem ja coś źle zrobić, i natychmiastowo kazał mi się do was zgłosić tutaj (Bo telefonicznie praktycznie nigdy nie otrzymałem od was pomocy, a na tickety czeka się kilka tygodni).

Porty: 53 są otwarte zarówno UDP oraz TCP podczas ataku, komenda ping na adresy IP działa, SSH działa, tak jak w SS wyżej, jednakże nic innego nie działa, do póki atak się nie zakończy.
      Do tego chciałbym nakreślić że to nie jest wina konfiguracji mojego serwera gdyż nie używamy żadnego firewalla / iptables rules, ani nic z tych rzeczy.
      Tak samo dzieję się to na czystym serwerze dedykowanym jak i na tym obecnie, podczas ataku na adres IP mojego serwera, i gdy wy włączacie mitygację, strony nie odpowiadają.

Prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie problemu...

• Przez Sevos
      Nazwa hostingu
      HTTP/2
      Let’s Encrypt
      AntyDDoS
      Backend (np. Apache2)
      Bezpłatne powierzenie umowy (RODO)
      Lokalizacja serwerów
      SSH
      Atthost.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      N/A
      ✔️ 
      Francja
      (OVH)
      ✔️ 
      Hekko.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ❌ 
      (od wyższego pakietu)
      N/A
      ✔️ 
      N/A
      ✔️ 
      Home.pl
      ✔️ 
      ❌ 
      ✔️ 
      Apache2 (nowi klienci)
      IdeaWebServer (starsi klienci)
      ✔️ 
      Polska
      ✔️ 
      Hostmark.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Polska
      ✔️
      (opcjonalnie)
      Iq.pl
      ❌ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Polska

(od wyższego pakietu)
      Jdm.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Nginx
      ✔️ 
      Polska
      ✔️ 
      Kei.pl
      N/A
      N/A
      N/A
      N/A
      ✔️

✔️
      Mydevil.net
      ✔️ 
      ✔️ 
      N/A
      Nginx
      ✔️ 
      Polska
      (ATMAN)
      ✔️ 
      Nazwa.pl
      ✔️ 
      ❌ 
      ✔️ 
      N/A
      ❌ 
      Polska
      ❌ 
      (od wyższego pakietu)
      OVH.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Francja
      ❌ 
      (od wyższego pakietu)
      Progreso.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ❌ 
      Apache2
      N/A
      Polska
      (ATMAN)
      ✔️ 

Prohost.pl
      N/A
      ❌ 
      ✔️ 
      LiteSpeed Enterprise
      ✔️ 
      Polska
      (IQ)
      ❌ 
      Smarthost.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Polska
      ✔️ 
      Zenbox.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      LiteSpeed Enterprise
      ✔️ 
      Polska
      (Oktawave)
      ✔️ 

• Przez proserwer.pl
      Witajcie!

W tym wątku będziemy zamieszczać informacje na temat aktualnej oferty, promocji, nowości oraz wprowadzanych zmianach na PROSERWER.pl

Kilka słów o firmie
      Istniejemy na rynku już 14 lat i ciągle rozszerzamy naszą ofertę o nowe usługi takie jak domeny, certyfikaty ssl, serwery vps, kreator stron www oraz e-sklep Przez cały czas intensywnie rozwijamy nasz autorski panel klienta, który ułatwia zarządzanie usługami oraz wzbogaca je o wiele funkcji niedostępnych w standardowym panelach (większość zadań można załatwić poprzez panel w pełni automatycznie) Długa obecność w branży i wieloletnie relacje z naszymi stałymi klientami pozwoliły nam na dopracowanie usług tak aby zarówno wykorzystywały najnowsze rozwiązania techniczne jak i  dostarczały oczekiwanych funkcjonalności Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem Wystawiamy faktury VAT  
      Ogólne informacje techniczne
      Cała infrastruktura (hosting, dnsy, serwery backupowe, serwery "pomocnicze") rozmieszczona w trzech centrach danych Wszystkie usługi umieszczane na serwerach dedykowanych z procesorami Intel® Xeon®, pamięcią RAM ECC oraz dyskami SSD Wysokie bezpieczeństwo danych dzięki redundancji dysków (RAID) oraz stałemu monitorowaniu stanu dysków kopii zapasowej przechowywanej w oddzielnym centrum danych kolejnej kopii zapasowej przechowywanej w jeszcze jednym (oddzielnym centrum danych) Ponad 10 letnia stała współpraca z dostawcami oprogramowania oraz centrami danych pozwoliła nam wypracować odpowiednie procedury minimalizujące ryzyko występowania problemów oraz skracające czas ich rozwiązywania  
      O usłudze hostingu www
      Bezpłatny okres testowy (14 dni) Dostęp do SSH Transfer danych bez limitu Autorski instalator stron www (uruchamia gotowe strony np. WordPress, PrestaShop, Joomla czy MyBB w polskiej wersji językowej) W pełni zautomatyzowane wgrywanie kopii zapasowej Możliwość zamówienia dedykowanego adresu IP Możliwość zawarcia "umowy powierzenia przetwarzania danych" na potrzeby RODO Możliwe przejście zarówno na wyższy jak i niższy pakiet Oprogramowanie: CL, Nginx + Apache + mod_lsapi + OPCache, PHP 7, cPanel, Let's Encrypt, HTTP/2, ionCube, WAF, AntySpam, Antywirus Bezpłatna migracja strony od innego dostawcy  
      Naszą pełną ofertę znajdziecie pod adresem:

https://proserwer.pl

Dane firmy

PROSERWER Michał Kalenik
      ul. Łagiewnicka 108/3
      91-456 Łódź
      NIP: 726-246-92-33
      REGON: 100764444

Zapraszamy do bezpłatny testów! A w przypadku pytań do kontaktu na maila info@proserwer.pl
    • Przez hostinguj
      Witajcie użytkownicy rootnode,

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na hosting i domeny od Hostinguj.pl

Na wstępie informujemy również, że przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy ROOTNODE, który obniża cenę zamówienia hostingu o 55%.

Hosting:
      Stała niska cena zakupu i przedłużenia Wygodne okresy rozliczeniowe: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, rok, dwa lata, trzy lata Najtańszy plan hostingowy: 0,99PLN/msc Dostępne plany hostingowe z brakiem limitu transferu Pojemności kont od 1GB do 100GB Brak limitu podpiętych domen na wszystkich kontach HTTP/2 Let’s Encrypt cPanel Autoinstalator 480+ aplikacji  Darmowa subdomena w domenie freeko.pl Obsługa Node.js PHP (5.6-7.3) Serwery zlokalizowane w Warszawie (ovh) 14 dniowy bezpłatny okres próbny System partnerski (40% udziału od zamówień na hosting)
      Więcej o hostingu  
      Plany hostingowe:
      LITE 1GB - 0,99PLN/msc STANDARD 5GB - 2,99PLN/msc BUSINESS 15GB - 7,49PLN/msc PREMIUM 35GB - 17,49PLN/msc PRO 100GB - 49,99PLN/msc  
      Domeny:
      Dostępne 465 różnych rozszerzeń Szybka i automatyczna rejestracja/transfer/odnowienie  Rejestracja/transfer/odnowienie domen w atrakcyjnych cenach Promocje na rejestracje domen .online i .site - 0.05PLN
      Więcej o domenach  
      Płatności:
      Dotpay Przelew bankowy Paysafecard PayPal  
      Dane firmy:
      Hostinguj Maksymilian Kuta NIP: 8133618743 REGON: 380594806 Kontakt  
      Podane ceny powyżej są cenami netto, do których należy doliczyć 23%VAT

Zapraszamy!
    • Przez nazwa_uzytkownika
      Witam,
      i od razu proszę o zaprzestanie hejtu, że korzystam z tej "wspaniałej" firmy. Nie ja ją wybrałem,  ale mimo to muszę się babrać w tym g*wnie.

Otóż, Od pewnego czasu mam problem z pocztą* na serwerach nazwa.pl 
      Problem pojawia się w różnych lokalizacjach sieciowych - nie ma znaczenia adres IP, urządzenie /aplikacja kliencka, rodzaj i nazwa ISP.

Problem dotyczy tego, iż nie można wysłać poczty przez aplikację kliencką (przez webmail działa), co skutkuje wyświetleniem błędu typu "przekroczono czas połączenia smtp".
      Problem pojawia się w losowych momentach, częściej na początku tygodnia.

*zostało zauważone również, że podczas problemów z pocztą nie działają inne usługi, korzystające z tego samego adresu na hostingu: ftp, sql.
      Podczas ww. problemów, robione byly testy połączeń do innych serwerów smtp, ftp (aby wykluczyć problemy z netem) - ich wynik był oczywiście pozytywny.

Nazwa.pl twierdzi, że u nich problemu nie ma - ba nawet tworzyli sobie konta testowe na moim hostingu, żeby to potwierdzić.
      Nie ma siły, żeby się przyznali, że jest u nich problem.

Macie jakieś rady, jak w takiej sytuacji powinienem z nimi postępować albo co ewentualnie jeszcze sprawdzić?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.