Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

LINUXPL RIP


zlotowinfo

Rekomendowane odpowiedzi

od dawna polecałem linuxpl, dziś upadł, przejęty przez h88

naprawdę nie wiem co teraz mam polecać, poprostu nie będę się udziela

wiadomo od molochów trzeba uciekać bo gorsza obsługa i jakość
czy dojdzie do tego że hostingu będziemy szukać za granicą?


poki co na mojej liście pozostały jeszcze (chyba) niezależne ale jak długo?

 

altblue.pl alte.pl blutu.pl cal.pl d2.pl dih.pl ehost.pl firehost.pl forpsi.pl
hexcore.pl hitme.pl hofiweb.pl hoste.pl hostinghouse.pl idhost.pl idhosting.pl

kylos.pl laohost.pl lh.pl masternet.pl mctb.pl neteasy.pl omnicore.pl panhost.pl pdg.pl progreso.pl proserwer.pl

sax.pl slaskdatacenter.pl slotex.pl sprintdatacenter.pl swhosting.pl unixstorm.org viphost.pl vipower.pl webd.pl

Edytowane przez zlotowinfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz, że spadnie jakość usług i obsługi? Uwierz mi, że jest przeciwnie, bo każda marka ma wdrażane pewne standardy z innych marek - coś, co jest najlepsze w jednej z marek i sprawdza się, jest wdrażane w innych. Co do futurehost.pl, również został przejęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo prosił o niewprowadzenie innych w błąd. Ani RIP ani nic nie upadło. Po co siać defetyzm, po co takie bzdurne nagłówki?

 

#informacjaNieprawdziwa

11 minut temu, zlotowinfo napisał:

czy dojdzie do tego że hostingu będziemy szukać za granicą?

 

W TOP100 masz jeszcze z kilkadziesiąt innych całkiem sensownych firm. Nie martw się, nie da się wszystkich kupić ;)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich przypadkach potrzebujesz kontaktu z obsługą ?
zazwyczaj przy braku odpowiednich opcji w panelu lub awarii

"Jakie parametry jakościowe są dla Ciebie istotne ?" nie precyzuję...

nie chce by strona padała od prostego czatu php np. siksłiszlist

nie chcę by muliła np. gbzl.pl

nie chcę by padała pod atakami, mimo że dostaweca zapewnia że jest "ochrona" np. progreso.pl

nie chcę by strony miały problemy z wyświetlaniem np. sax.pl (pomogła zmiana wersji php)

 

"Pytam z ciekawości :-) "

skąd ostatnio takie twoje zainteresowanie moją osobą ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zlotowinfo napisał:

zazwyczaj przy braku odpowiednich opcji w panelu

 

jakieś przykłady z ostatnich doświadczeń ? 

 

4 minuty temu, zlotowinfo napisał:

skąd ostatnio takie twoje zainteresowanie moją osobą

 

Twoją osobą ? nie, tylko tym co piszesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, zlotowinfo napisał:

w sumie wybierałem firmy które udzielały się na wht i z dobrymi opiniami tam, a nie z top100

 

Chodziło mi o to, że w Top100 masz jeszcze dziesiątki niemałych firm o ugruntowanej pozycji i dobrych opiniach więc jest w czym wybierać. Tym samym daleko jeszcze do paniki, że w Polsce nie ma hostingu i trzeba "zagranico". A H88 pewnie jeszcze niejedno kupi.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SomeGuy Patrząc na strony przejętych firm np.

https://www.blink.pl/

https://a24.domeny.pl/

https://biznes-host.pl/start/

https://netdc.pl/start/

https://www.ogicom.pl/hosting-www/

 

To są dokładnie te same oferty z innymi logo i nie sądzę, żeby pod spodem były inne graty i soft.

 

Podoba mi się też ten obrazek: https://r22.pl/grupa-r22/struktura-grupy-kapitalowej-r22/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regdos

 

Wydaje mi się, że ludzie, soft i graty zostają. Szata graficzna to inna para kaloszy, pewnie ma być wszystko w jednym stylu. Bo tak na chłopski rozum, nie opłaca się wozić serwerów z/do Trójmiasta, Warszawy, Poznania czy gdzie tam jeszcze te firmy są. Mogę się mylić, ale imo to niemożliwe, żeby wszystko zmigrować po zakupie w ciągu kilku miesięcy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej by było za jakiś czas wrzucić wszystko na jedną stronę (oferta i panel klienta) i do jednego DC żeby było jednolicie i bez generowania dodatkowych kosztów?

 

Nie podoba mi się ta konsolidacja wielu dotąd niezależnych firm w jeden moloch. Dotąd była jakaś różnorodność oferty i jakości a teraz będzie po prostu mniejszy wybór firm - bo sorki ale osobiście uważam że jakość w takim molochu będzie podobna jak w pewnej firmie na literkę "en"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SomeGuy napisał:

Docelowo pewnie wszystko będzie w jednym miejscu, tak jak piszesz, jedyne sensowne długoterminowne rozwiązanie. 

 

Śmiem twierdzić, że wszystko w jednym miejscu nie jest sensownym długoterminowym rozwiązaniem. Myślę że skończy sie na 2-3 różnych lokalizacjach w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gb1 napisał:

 

Śmiem twierdzić, że wszystko w jednym miejscu nie jest sensownym długoterminowym rozwiązaniem. Myślę że skończy sie na 2-3 różnych lokalizacjach w Polsce.

Nie ta skala. Żaden z polskich gigantów nie ma wielu lokalizacji podstawowych, koszty sieci pomiędzy oraz ludzi są za duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, otlet napisał:

Tak bardzo narzekacie na to, a jednak może to i dobrze? Ilu z was korzysta z molocha pokroju OVH? A jednak

Tylko, że do tej pory praktyki biznesowe OVH były/są bardzo pro-klienckie.

 

Przykładowo, przed każdą podwyżką cen domen OVH informuje cię o tym i daje miesiąc, czy dwa na przedłużenie jeszcze w starej cenie. A co zrobiło Hekko po przejęciu przez H88 (swoją drogą bardzo dziwna nazwa)? Podniosło ceny cichaczem, bez najmniejszej wzmianki w jakichkolwiek "publikatorach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.