Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

H88 przejmuje kolejne marki hostingowe


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Szkoda linuxpl.com miałem tam serwer 10 lat ale po tym jak łapki położyło H88 jest coraz gorzej cenowo/jakość. Helpdesk zawsze był na wysokim poziomie ale ostatnio można trafić na takie "perełki",  już nawet nie mówię o braku wiedzy a braku elementarnej kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu z konta W5GB na WPRO przy generowaniu certyfikatu Let'Encrypt różnica jest taka że na VPro subdomeny trzeba dodawać jak nowe domeny w panelu lub zgłaszać mailowo do admina w  W5GB i mniejszych przy przypisywaniu można to zrobić globalnie dla wszystkich subdomen. Wiem to po rozmowie z kompetentną osobą, niestety najpierw musiałem trafić na człowieka który nie miał o tym pojęcia. Wszystko skonfigurowane przeze mnie jak w pomocy co też mu przesłałem. Na pytanie to dlaczego nie działa odpowiedz: "bo sobie nie działa". Jestem klientem, też mam gorsze dni ale nie przenoszę tego na własnych  klientów i tego samego oczekuję.

Edytowane przez reel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 19:00, reel napisał:

Przy przejściu z konta W5GB na WPRO przy generowaniu certyfikatu Let'Encrypt różnica jest taka że na VPro subdomeny trzeba dodawać jak nowe domeny w panelu lub zgłaszać mailowo do admina w  W5GB i mniejszych przy przypisywaniu można to zrobić globalnie dla wszystkich subdomen. Wiem to po rozmowie z kompetentną osobą, niestety najpierw musiałem trafić na człowieka który nie miał o tym pojęcia. Wszystko skonfigurowane przeze mnie jak w pomocy co też mu przesłałem. Na pytanie to dlaczego nie działa odpowiedz: "bo sobie nie działa". Jestem klientem, też mam gorsze dni ale nie przenoszę tego na własnych  klientów i tego samego oczekuję.

Poważnie powiedział, że "bo sobie nie działa", czy tylko tak zinterpretowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. bez urazy, ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie: tak odpowiedział ktoś z supportu, czy tylko tak to odebrałeś? Bo to mega ważne :)

Ogólnie wiadomo - sporo zmian się dzieje na rynku hostingowym, zresztą - to chyba dobrze? Konkurencja nie śpi i oferuje co najlepsze :D

 

Ale tak prywatnie - raczej nikt z hostingu by tak nie wyleciał z tekstem, chociaż kto wie? Kwiatki się zawsze zdarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, otlet napisał:

tzn. bez urazy, ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie: tak odpowiedział ktoś z supportu, czy tylko tak to odebrałeś? Bo to mega ważne :)

Ogólnie wiadomo - sporo zmian się dzieje na rynku hostingowym, zresztą - to chyba dobrze? Konkurencja nie śpi i oferuje co najlepsze :D

 

Ale tak prywatnie - raczej nikt z hostingu by tak nie wyleciał z tekstem, chociaż kto wie? Kwiatki się zawsze zdarzają...

 

Poważnie (to jest odpowiedź, lubię prostotę)

A tak prywatnie- napisałem jak było, A to czy mi wierzysz czy nie to twój wybór, jakoś mi specjalnie nie zależy bez urazy :)

To że miałem tam hosting tam kilka lat też o czymś świadczy(na+) A to że założyłem tutaj konto jest wynikiem, znalezienia innego hostingu przez to forum(nie będę podawał jakiego by nie stracić wiarygodności) z którego jestem zadowolony i w efekcie jakaś forma podziękowania dla forum swoją opinią.

Edytowane przez reel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie podbić temat 😉

 

Jak wiadomo, kolejne marki H88 są scalane pod cyberfolks.pl. Dotknęło to już hekko.pl, linuxpl.com, a nastepne w kolejce są futurehost.pl i najtanszedomeny.pl

 

https://futurehost.pl/cyberfolks

 

https://najtanszedomeny.pl/cyberfolks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.