Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

WAŻNE: I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW - potwierdzenie uczestnictwa


szarik

Rekomendowane odpowiedzi

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 17 listopada 2017

 

Miejsce spotkania:  Klub Re w Krakowie   
Adres klubu: http://www.klubre.pl/  - dojazd: http://tiny.pl/glmbq -  widok z  ulicy http://tiny.pl/glmbx

 

Godzina przybycia:  od ok. 18:00 

Czas trwania: bez ograniczeń (zwykle między 0:00-3:00 ludzie się zmywają)

 

Kto chętny to może przybyć z lubą, kochanką, żoną, mężem itd. - dwie osoby deklarują przybycie w parze.

 

Na chwile obecna obecnością swoją nas zaszczycą tz. potwierdzili swoja obecność:

 

 

Brak potwierdzenia:

  • @nrm - na 95% będzie, zależnie od tego jak się ułoży w RL 

 

Nowe potwierdzenia po 11 listopada 2017:

 

Wszystkie osoby zainteresowane przybyciem proszę o potwierdzenie tego w tym wątku, jest to o tyle konieczne, że trzeba zamówić stoliki, a do tego potrzebna jest ilość osób. 

 

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w poniższym wątku do 13 listopada 2017

 

POTWIERDZONE: 14 osób

 

 

13 LISTOPADA 2017:  Rezerwacja na najbliższy piątek tj. 17 listopada 2017 zrealizowana na godzinę 18:00 w Klubie Re - obejmuje 15 osób - przy stolikach będzie karteczka ROOTNODE - musiałem Pani przeliterować - oczywiście sala dla niepalących - lokal czynny do ok. 1:00-2:00.
Dodatkowe chętne osoby, które nie załapały się na rezerwacje proponuje przyjść wcześniej, by zając sobie  wolne miejsca, jak jakieś jeszcze będą.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja na najbliższy piątek tj. 17 listopada 2017 zrealizowana na godzinę 18:00  w Klubie Re - obejmuje 15 osób - przy stolikach będzie karteczka ROOTNODE - musiałem Pani przeliterować - oczywiście sala dla niepalących - lokal czynny do ok. 1:00-2:00.

 

Dodatkowe chętne osoby, które nie załapały się na rezerwacje proponuje przyjść wcześniej, by zając sobie  wolne miejsca, jak jakieś jeszcze będą lub umówić się z @behemoth - jest duży, więc z pewnością przyjmie z dwie Panie na kolana :P. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wszyscy chyba już wytrzeźwieli ( ;-) ) więc czas na małe podsumowanie.

Impreza odbyła się w eleganckim gronie, bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i mam nadzieję, że podobnie jak ja bawiliście się wyśmienicie. 

 

Szczególne podziękowania dla @mariaczi za bycie najlepszym kierowcą ever, a także dla @szarik za elegancką organizację całości (tylko dlaczego w Krakowie? :P )


Pozdrowienia dla @Artur Pajkert Hekko.pl który z tego co wiem bardzo chciał się na imprezie pojawić, ale nie mógł, za to wysłał elegancko reprezentujących go kolegów (którzy niestety nie chcieli powiedzieć nic o następnych przejęciach :) )

Mam nadzieję, na następne meetingi w najbliższym czasie :) Do zobaczenia!

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fantastycznie. Bardzo dziękuję wszystkim ale przede wszystkim @mariaczi który nas nawaleńców w środku nocy rozwoził biedny po domach. Gdyby nie on... Mamy spory dług do spłacenia mu na kolejnym meetingu ;)

 

GPWJF9X.jpg

 

Poza tym:

  • @szarik za organizację imprezy i kebaba :) który mnie zniszczył ;)
  • @theqkash i Natalia za wspólną drogę, dyskusję, bycie przewodnikiem i zaprowadzeniem na kebsy :P (Łukasz współwinny zniszczenia mnie przez kebaba :D )
  • @behemoth jak zwykle za ciekawe dyskusje + współwinny z @theqkash zniszczenia mnie alkoholowo ;) 
  • @Spoofy za ciekawe rozmowy o datacenter ;)
  • Paulina za heheszki ;) 
  • Jacek za Reacta i @danielbdrozdz za SSLe ;)
  • @mrViperoo za jQuery ;)
  • Adam za poratowanie ładowarką ;)

 

  • Lubię 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.