Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Stworzę bezpłatnie stronę internetową


tms

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

planuję dorabiać sobie jako freelancer. Chcę ruszyć za kilka miesięcy ze swoimi usługami w Polskę. Wiedze mam, nieco doświadczenia i umiejętności. 

Co robię? Strony i sklepy internetowe głównie na CMS Wordpress. Zajmuję się marketingiem i pisaniem treści. Dostajesz u mnie pełną usługę zaistnienia w internecie. Od strategii, naming, logo, stronę, treści na stronę, pozycjonowanie (bez płatnych reklam). Gwarancja na rok czasu i szkolenie. 

 

Zrobię bezpłatnie 3 strony dla kogoś kto ich potrzebuje i chce jakoś zarabiać dzięki nim. Nie chcę robić stron preclowych. ( chociaż też zarabiają)

 

Strony robię na Wordpressie na motywie blokowym GeneratePress+Generateblock. Nie używam gotowych motywów typu Divi czy Elementor. Motyw będzie dla Ciebie bezpłatny( jest on darmowy). Pełna konfiguracja bezpieczeństwa (bez wtyczek). Darmowy hosting z Redis na LH.pl przez rok (na mój koszt). Nie używam płatnych wtyczek i ogólnie zbyt wielu wtyczek. Strony jakie robiłem osiągały 98-100% w Google Page Speed Test. Napiszę bezpłatnie 2-3 posty na bloga, stworzę ofertę, stronę o mnie z opisami. Jest możliwość zrobienia sklepu np. afiliacyjnego, dropshippingu (w zależności ile produktów i jakie integracje).  Jedyny koszt po Twojej stronie to zakup domeny (12 zł na pierwszy rok np. w OVH, po roku około 70 zł + hosting (około 70 -150 zł rok). Pomagam ze wszystkim i przekazuję prawa autorskie. 

 

Warunek konieczny: możliwość wpisania do portfolio w formie case study + opinia( Imię i inicjał nazwiska lub całe, nazwa strony). Proszę o wiadomości prywatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Freelancer" wordressowy i brak publicznego portfolio, mnie już samo to by odstraszyło. Stack wybrałeś dobry, przyszłościowy, co nie zmienia faktu, że to Twój pierwszy post, kto na to pójdzie? W dzisiejszych czasach sama strona prawie nic nie znaczy, 90% roboty to jej dobra strategia pod SEO, dostosowanie do wielkiego brata, dobrze przygotowane UI/UX pod przyszłe konwersje g/fb.

Takie strony za zero złotych miałyby rację bytu gdybyś pokazał tu swoje realizacje live z linkaczami, cokolwiek...

Rozumiem chęć zrobienia portfolio, ale żeby takie zrobić i potem robić socialproof dzięki nim, muszą być wykonane perfekcyjnie, zakładam, że nie masz żadnego doświadczenia komercyjnego, najlepiej zatrudnij się w jakiejś agencji, podszlifuj warsztat, strony które teraz zrobisz dla klientów pewnie padną po roku bo nie będą przynosiły jakichkolwiek wejść z organicznych.

Edytowane przez sempre
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Co prawda tu nikogo nie znalazłem na darmową stronę ale mam już 3 klientów. 

Tworzenie stron to moje zajęcie dodatkowe (po pracy). Nie każdy potrzebuje perfekcyjnie marketingowej strony. Jeśli komuś zrobię sklep to niech znajdzie sobie kogoś kto będzie mu go potem płatnie pozycjonował. Strony, które robię są do tego dostosowane. W agencji marketingowej się nie zatrudnię, bo samemu sobie taką stworzyłem i jestem jej jedynym pracownikiem i szefem. 

 

Jakbym się nie znał na stronach internetowych kompletnie to pewnie też bym komuś nie zaufał po takim poście gdybym zobaczył taki wpis.  Od czegoś trzeba zacząć. 

 

Dzięki za opinie. Zawsze wole bardziej te negatywne od pozytywnych. Mobilizuje mnie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol,

Ktoś chce zrobić za darmo strony, a tutaj jeszcze niektórzy mają pretensje że nie pokazał portfolio.

Jakby ktoś mu miał łaskę robić, że wspaniałomyślnie pozwoli sobie zrobić stronę.

 

Moja rada jest taka - nigdy nie rób stron za darmo, no chyba że dla najbliższych Ci osób, ewentualnie organizacji charytatywnych.

 

Jeśli chcesz zbudować portfolio - stwórz jakieś fikcyjne strony.

 

Zrobisz komuś raz stronę za darmo, to jeszcze ta osoba będzie miała do Ciebie pretensje że wyszło nie tak jak trzeba, podczas gdy oczekiwania powinna mieć zerowe. A dodatkowo zostaniesz administratorem tej strony na x lat, bo będą Ci du** truć, że nie mogą czegoś tam zmienić.

 

To trochę jak z oddawaniem rzeczy za darmo na OLX.

Nigdy się tego nie robi, bo przyciąga to największych Januszy z oczekiwaniami z kosmosu.

Zawsze trzeba dać jakąś cenę - nawet minimalną, aby odfiltrować niepoważnych ludzi od reszty.

 

  • Lubię 1
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tms napisał(a):

Nie każdy potrzebuje perfekcyjnie marketingowej strony. Jeśli komuś zrobię sklep to niech znajdzie sobie kogoś kto będzie mu go potem płatnie pozycjonował. Strony, które robię są do tego dostosowane. W agencji marketingowej się nie zatrudnię, bo samemu sobie taką stworzyłem i jestem jej jedynym pracownikiem i szefem. 

 

Zdziwiłbyś się ile taki profesjonalnie wykonany audyt pod SEO kosztuje (zwłaszcza pod ecommerce), podobnie z audytem UX/UI (mówię tu o skali, gdzie klient naprawdę zarabiać na sklepie), mowa tu o wyciągnięciu money kewords walcząc z ciągłą kanibalizacją i dobrym ROAS przy kampaniach. Następstwem takiego audytu jest poprawianie Twojego kodu i później dalsze działania pozycjonerskie przez zewnętrzną agencję. Wychodzisz z założenia, że sam sklep/strona wystarczy, ale w dłuższej perspektywie czasu nic nie zdziałasz. Droga w większości przypadków jest taka, audyt struktury i konkurencji pod SEO on-page, audyt UX/UI potem dopiero realizacja strony i działania pozycjonerskie off-page. Rzecz jasna jak to jest coś w co chcesz iść to idź, tylko zatrudnij się na jakiś staż w jakiejkolkwiek agencji żeby zdobyć minimalne know-how. Alternatywnie możesz zacząć od małych wizytówek dla początkujących lokalnych działalności, no i jak kolega wspomniał wyżej na pewno nie za 0 zł, kimkolwiek klient by nie był nie weźmie na poważnie takiej oferty a jak weźmie to zrezygnuje ze strony po roku bo stwierdzi, że jest mu kompletnie nie potrzebna. Zapoznaj się z kejsem agencji zaczynającej na a, a kończącej się na i, może da Ci to trochę do myślenia:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja szukam kogoś kto zbuduje prostą stronę dla mojej firmy.

Mam wykupioną domenę w LH, oraz konto na Word Press dla tej domeny. 

Wystarczy stworzyć prostą planszę z kontaktem do mnie.

Posiadam gotowe logo, 

Strona raczej jako wizytówka z pełnymi danymi firmy i odnośnikami do YouTube, Instagram 

Na YouTube i Instagramie samemu będę sprawował opiekę.

Jedyne co istotne, to żebym w przyszłości mógł z poziomu WordPress uruchomić sklep.

To trzeba uwzględnić. Nie jest mi potrzebne na teraz, ale kiedyś będzie

Jeśli chcesz to zapraszam

W dniu 24.05.2023 o 22:08, tms napisał(a):

Cześć,

planuję dorabiać sobie jako freelancer. Chcę ruszyć za kilka miesięcy ze swoimi usługami w Polskę. Wiedze mam, nieco doświadczenia i umiejętności. 

Co robię? Strony i sklepy internetowe głównie na CMS Wordpress. Zajmuję się marketingiem i pisaniem treści. Dostajesz u mnie pełną usługę zaistnienia w internecie. Od strategii, naming, logo, stronę, treści na stronę, pozycjonowanie (bez płatnych reklam). Gwarancja na rok czasu i szkolenie. 

 

Zrobię bezpłatnie 3 strony dla kogoś kto ich potrzebuje i chce jakoś zarabiać dzięki nim. Nie chcę robić stron preclowych. ( chociaż też zarabiają)

 

Strony robię na Wordpressie na motywie blokowym GeneratePress+Generateblock. Nie używam gotowych motywów typu Divi czy Elementor. Motyw będzie dla Ciebie bezpłatny( jest on darmowy). Pełna konfiguracja bezpieczeństwa (bez wtyczek). Darmowy hosting z Redis na LH.pl przez rok (na mój koszt). Nie używam płatnych wtyczek i ogólnie zbyt wielu wtyczek. Strony jakie robiłem osiągały 98-100% w Google Page Speed Test. Napiszę bezpłatnie 2-3 posty na bloga, stworzę ofertę, stronę o mnie z opisami. Jest możliwość zrobienia sklepu np. afiliacyjnego, dropshippingu (w zależności ile produktów i jakie integracje).  Jedyny koszt po Twojej stronie to zakup domeny (12 zł na pierwszy rok np. w OVH, po roku około 70 zł + hosting (około 70 -150 zł rok). Pomagam ze wszystkim i przekazuję prawa autorskie. 

 

Warunek konieczny: możliwość wpisania do portfolio w formie case study + opinia( Imię i inicjał nazwiska lub całe, nazwa strony). Proszę o wiadomości prywatne. 

Ja szukam kogoś kto zbuduje prostą stronę dla mojej firmy.

Mam wykupioną domenę w LH, oraz konto na Word Press dla tej domeny. 

Wystarczy stworzyć prostą planszę z kontaktem do mnie.

Posiadam gotowe logo, 

Strona raczej jako wizytówka z pełnymi danymi firmy i odnośnikami do YouTube, Instagram 

Na YouTube i Instagramie samemu będę sprawował opiekę.

Jedyne co istotne, to żebym w przyszłości mógł z poziomu WordPress uruchomić sklep.

To trzeba uwzględnić. Nie jest mi potrzebne na teraz, ale kiedyś będzie

Jeśli chcesz to zapraszam

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia ta Wasza reakcja "HaHa".

Ktoś pisze że stworzy stronę za darmo dla rozbudowania portfolio, 

ja odpisuję  że chętnie, bo akurat potrzebuję, a dla Wy wyśmiewacie.

Coś takiego śmiesznego jest w odpowiedzi na wpis rozpoczynającego dyskusję?

Odpowiedziałem autorowi nie Wam.  

To po co ten wątek  bezsensowny istnieje ?

Zamknijcie go.

Nie będzie nikt już marnował czasu w przyszłości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.