Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[WHMCS] Bramka płatności do zwykłych przelewów z kodem QR


isirion

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

za free wrzucam bramkę płatności do WHMCS. Jest to prosty moduł, który do danych o przelewie na fakturze dodaje kod QR do płatności typu "Skanuj i Zapłać".

 

Mam nadzieję, że się komuś przyda:) Przed udostępnieniem klientom proszę najpierw przetestować.

 

Instalacja jest banalna, wrzucamy zawartość folderu transferqr do głównego katalogu WHMCS. 

Następnie w ustawieniach whmcs -> bramki płatności musimy aktywować bramkę o nazwie "Bank Transfer - QR"

Wymaganym ustawieniem bramki jest podanie w jej konfiguracji numeru konta bankowego, reszta jest opcjonalna. 

 

transferqr-1.0.zip

Edytowane przez isirion
  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Spoofy

 

Nie wrzucałem na market, bo to chyba bardziej dla Polaków. Nie ogarnąłem tam tłumaczeń i nie jestem pewien czy schemat QR jest wszędzie taki sam ale myślałem nad wrzuceniem tam i pewnie wrzucę.

 

Zawodowo nie jestem związany z pisaniem dodatków, napisałem parę hooków potrzebnych mi do WHMCS  (je wszystkie zbiorę w paczkę i też wrzucę na marketplace), do tego moduł przelewy24 (płatny i on jest dostępny na marketplace) i to do kodów QR, co zajęło mi chwilę dlatego wrzuciłem za free tutaj ;) 

 

Nie wrzuciłem też tego bo jestem leniwy 😜 Musisz przetłumaczyć to na angielski, odpowiednio opisać na marketplace i dołączyć screeny, na co nie miałem czasu i ochoty ;)

 

Edytowane przez isirion
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - udostępnij źródełka na githubie to społeczność zforkuje i dopisze tłumaczenie ;)

Chętnie przetestuję i być może użyję modułu gdy będzie taka sposobność, dlatego jak chcesz zrobić to "po bożemu" i wstawić sobie gdzieś na marketplace, to wstaw pierw na githuba a dopiszemy co trzeba ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.