Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Baza Firm Hostingowych] zestawienie polskich firm Hostingowych, ceny za 1 rok, ceny odnowienia, bezpośrednie odnośniki.

mackopilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób zainteresowanych, postanowiłem stworzyć skromną Bazę danych Polskich firm Hostingowych.
Baza dostępna pod aderesem https://5zwyciestw.pl/

Najważniejsze informacje:
1) Ponad 180 ofert polskich firm Hostingowych
2) Możliwość sortowania rekordów, po cenie po powierzchni itp. 
3) Osoby, które skorzystają z zakupu otrzymywać będą regularne aktualizacje Bazy raz w miesiącu przez minimum 1 rok. 

4) Bezpośrednie odnośniki do wszystkich ofert.
5) Baza zapisana w formacje  .xlsx (arkusz Excel)

6) Obecna cena to jedynie 9,99zł za dostęp. 

Bazę stworzyłem na własny użytek ale kosztowało mnie to tyle czasu, że postanowiłem się nią podzielić.
Osoby zainteresowane zachęcam do sprawdzenia. 
W razie wątpliwości postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. 

Wygląd arkusza w załączniku. 

Dane administratora strony:
Maciej Marchwiany

Przeworsk Piłsudskiego 4
[email protected]

Rodzaj działalności: Działalność nierejestrowana.

Zajawka.png

Edytowane przez mackopilot

• mackopilot zmienił(a) tytuł na [Baza Firm Hostingowych] zestawienie polskich firm Hostingowych, ceny za 1 rok, ceny odnowienia, bezpośrednie odnośniki.

Witaj,

Czy mógłbyś zdradzić troszkę więcej szczegółów, dotyczących informacji zawartych w bazie?

1. Jakie konkretnie informacje zawarte są w arkuszu?
2. Czy jest podział na dyski SSD i NVMe?
3. Czy zawarta jest informacja dotycząca ewentualnej, osobnej przestrzeni na pocztę?
4. Czy zawarte są szczegóły dotyczące limitów technicznych (jak np. LVE)?
5. Czy zawarte jest rozróżnienie właściciela od marki?
6. Czy zawarte są informacje dotyczące wykorzystywanego oprogramowania, jak np. - serwer www, WAF, etc.?
7. Czy zawarte są informacje dotyczące ewentualnego stosowania ochrony przed malware'em?
8. Czy zawarte są informacje o dostępie SSH/SFTP i ewentualnej, niestandardowej formie połączenia (adres/port)?
9. Czy zawarte są informacje dotyczące lokalizacji serwerów realizujących usługi hostingowe?
10. Czy zawarte informacje uwzględniają oferty promocyjne czy bazują na standardowej ofercie i czy w związku z tym, jest zawarta informacja o możliwej ofercie indywidualnej?
11. Czy zawarte są informacje dotyczące obsługiwanych języków programowania i ich wersji?
12. Czy zawarte są informacje dotyczące ewentualnego serwera bazy danych (wersja, limity, obsługa, umiejscowienie etc.)?

• Lubię 1

Hej, niestety nie jestem na tyle zaawansowanym użytkownikiem i w bazie zawarte są jedynie podstawowe dane takie jak w załączniku.
Zdaję sobie sprawę, że są one niepełne i nie przedstawiają całej specyfikacji danego hostingu. Comiesięczne aktualizowanie takiej ilości danych byłoby dla mnie nieopłacalne.
Z założenia moje zestawienie powinno służyć jako pierwszy filtr przy szukaniu oraz zestawienie podstawowych możliwości danej oferty. 
Ceny obejmują aktualne promocje a szczegółowe informacje znajdują się na stronie z ofertą. 

Jeżeli będzie jakieś zainteresowanie, nie wykluczam rozbudowanie bazy o pozycje które wyżej wymieniono. 
Dziękuje za podsunięcie tego co powinno znajdować się w takiej bazie danych. 

• Lubię 1

Spokojnie, ja niestety ze względu na spaczenie zawodowe zadaję całą masę konkretnych pytań ;)

Osobiście bardzo cenię sobie szczerość i to samo mogę powiedzieć o użytkownikach naszego forum i tutaj już masz ogromny plus.

Oczywiście dla wielu użytkowników niestety bez zawarcia w/w informacji takie zestawienie nie daje w pełni wglądu w kluczowe aspekty, lecz oczywiście sama praca poświęcona na zebraniu wszystkich obecnych ofert i ich cen, może być pomocna przy wyborze usług.

Tutaj nie gryziemy, tutaj staramy się pomóc ;) Daj znać jak będziesz potrzebować pomocy, informacji lub chciałbyś zwyczajnie porozmawiać na ten temat ;)

Bardzo miło mi to czytać, dziękuje.

Tak jak mówię jeżeli będzie zainteresowanie i popyt na to co jest dostępne teraz, poszerzę swoją ofertę.
A wtedy chętnie skorzystam z waszych rad i zapytam o wszystko czego nie wiem lub nie jestem pewny. 

• 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...