Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

simply.com

theqkash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek przewinęła mi się firma simply.com w temacie obsługi domen i hostingu. Nie wygląda na jakiś krzak, a na skandynawską firmę startująca w Polsce.

Macie z nią jakieś doświadczenia?

Ceny domen mają wyjątkowo korzystne, albo jak kto woli ciekawe: https://www.simply.com/pl/domains/

6 godzin temu, Roberrt napisał:

Generalnie to rejestratorem faktycznym jest key-systems.net gmbh, można przenieść swoją domenę a potem faktycznie przedłużyć a 10 lat za jakieś 150 pln.

W jakim sensie przedłużyć na 10 lat za 150 zł?

Mi przy przenoszeniu zażyczyli sobie 29,75 zł netto za tworzenie DNS Service, co trochę zmniejsza opłacalność operacji. Mam nadzieję, że to jednorazowa opłata. Najchętniej przeniósłbym domeny do simply.com, przedłużył o kilka lat i wrócił do OVH, bo na trzymanie domen kilka lat w firmie której nie znam i nie ufam raczej się nie zdecyduję.

Przyznam, że nie mam chęci ani czasu wczytywać się w ich regulaminy. Jak ktoś się zdecyduje i zrobi taką operację to prosiłbym, żeby się podzielił wrażeniami. 

screen.png

3 godziny temu, nnd.newbie napisał:

Mi przy przenoszeniu zażyczyli sobie 29,75 zł netto za tworzenie DNS Service, co trochę zmniejsza opłacalność operacji. Mam nadzieję, że to jednorazowa opłata. Najchętniej przeniósłbym domeny do simply.com, przedłużył o kilka lat i wrócił do OVH, bo na trzymanie domen kilka lat w firmie której nie znam i nie ufam raczej się nie zdecyduję.

Przyznam, że nie mam chęci ani czasu wczytywać się w ich regulaminy. Jak ktoś się zdecyduje i zrobi taką operację to prosiłbym, żeby się podzielił wrażeniami. 

screen.png

Przeniosłem jedną domenę dla testu, zapłaciłem za dns service i opłaciłem domenę na 4 lata, aktualnie czekam na możliwość transferu (chyba jest to 5 dni blokady w przypadku naska) jak uda się wynieść domenę to napiszę w temacie.

Edytowane przez Matix8981
  • Lubię 1

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.