Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o LH.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jak jeszcze nazywali się rainbow-pc - ale to dosłownie 15 lat temu :)

Od zawsze świadczyli profesjonalną usługę, raczej złego zdania nie można powiedzieć. Serwery ok, odpowiedzi supportu szybkie.

Jedynie co to ceny mogłyby być niższe a parametry większe :) - chyba ,że coś zmienili. teraz jak przeglądam na szybko ich aktualną ofertę to mają jakiś "pierwszy rok", więc taktyka znana z nazwy itp. trochę mi się nie podoba :)

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 lata później...

Ja korzystam od kilku lat w formie `shared hosting` i jestem generalnie bardzo zadowolony.
Ceny nie należą do najniższych, ale jakość usługi jest jak najbardziej w porządku.

PLUSY:
+ Jakość usługi
+ Stabilnie i szybko to działa.

+ Support ok
+ Można załatwić nietypowe potrzeby (co mnie akurat bardzo ucieszyło, bo z reguły w innych firmach słyszałem tylko `Panie, kup se VPS to wtedy się będzie dało` )
+ Darmowy SSL
+ Backup 14 dni
+ Stosunkowo małe ograniczenia jak na shared-host (np. rsync śmiga bez problemu, co nie wszędzie jest takie oczywiste)

Żeby nie było laurki rodem jak z szeptanki, to podam konstruktywnie też jakie wg. mnie MINUSY:
- Panel klienta kulawy i mało intuicyjny
- Brak możliwości wykonania/zrzucenia backupu kont pocztowych w odczytywalnym formacie
- Ceny za cloud server (nie wiem z czego to wynika bo nie znam się aż tak na serwerach, ale na tle konkurencji te ceny są całkowicie kosmiczne)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 miesięcy później...