Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Rekomendowane odpowiedzi

• 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.10.2020 o 00:22, Matix8981 napisał:

Sprawdź https://buyvm.net/ z adresem IP filtrowanym

Zapisałem się do powiadomień o nowej dostawie serwerów, może to zająć do miesiąca czasu.

Nie korzystałem z ich usług nigdy, więc temat jest jak najbardziej otwarty, poszukiwania nadal trwają.

Jeśli masz jakąś alternatywę dla OVH (wolumin ochrony może być mniejszy, lecz aby nie przepuszczał podstawowych ataków UDP oraz sieć działała stabilne)

Będę bardzo wdzięczny, dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Qrzysio
      Mam starego Della R410, na którym chciałbym postawić Windows. Jaką kartę i gdzie mogę do niego włożyć?

• Przez hostmark.pl
      Witajcie!
      To właśnie tutaj znajdziecie szczegóły naszej oferty. Na bieżąco będziemy informowali Was o promocjach, nowościach oraz zmianach w HostMark.pl

Kim jesteśmy?
      W naszej ofercie znajdziecie wydany hosting www, vps z administracją, certyfikaty ssl, domeny oraz serwery dedykowane Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom klientów, stawiamy na rozwój i stałe ulepszanie oferowanych przez nas usług Nasze serwery znajdują się w Polsce, w Gdańsku, natomiast serwerownia spełnia wymagania TIER III  
      Nasz hosting www to:
      Obsługa baz danych Redis
      Obsługa aplikacji w NodeJS i Python
      Kopia zapasowa co 24h
      Dostęp do SSH
      9 wersji PHP (od 5.3 do 7.4)
      Panel DirectAdmin PL
      Serwer www: Litespeed + LSCache
      Szybkie dyski NVM
      Ochrona: imunify360 + clamav
      Własna konfiguracja limitów PHP
      Brak limitu odwiedzin, transferu i domen 
      Bezpłatny okres testowy
      Instalator aplikacji jednym kliknięciem Bezpłatne certyfikaty SSL i umowa RODO Szybka migracja danych Współpraca z popularnymi skryptami, takimi jak: WordPress, PrestaShop, Joomla!, Drupal, IPBoard oraz Magneto. Wsparcie 24/7  
      Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie:
      www.hostmark.pl

Macie pytania odnośnie naszych usług? Odpowiemy na wszystkie, pod numerem 667-996-839 oraz mailem pomoc@hostmark.pl

Dane firmy
      Marek.pro Marek Drzewiecki
      ul. Kościuszki 54
      99-352 Dąbrowice
      NIP: 775-259-66-54
      REGON: 363814299
    • Przez Pioters
      Cześć poszukuje usługodawcę na terenie Europy (z wykluczeniem - OVH, Hosteam) który oferuję ochronę UDP.

Dziękuję.
    • Przez DawPi
      Dzień dobry,
      rozglądam się w imieniu klienta za gotowym, w pełni zarządzalnym przez kogoś serwerem. Typ (vps, dedyk inne) do uzgodnienia.
      Co oferta powinna zawierać:
      dysk: od 350GB w górę, oczywiście SSD, ram: od 16GB w górę, jakaś dobra, szybka, procesor: tutaj to nie wiem, dobry zarządzanie: wsparcie w konfiguracji, zmiana ustawień, reagowanie na błędy, aktualizacje php, sql. Czyli chyba wszystko co się zawiera w słowie "zarządzany", możliwość instalacji elasticsearch, możliwość instalacji Redis.  
      Pewnie o czymś zapomniałem - będę uzgadniać z konkretnymi osobami z konkretną ofertą.  A te proszę wysyłać na maila: biuro małpa ipslink kropka pl
    • Przez Kaziu
      Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem najtańszy VPS SSD w OVH, jestem bardzo z niego zadowolony, ale 20GB dysk robi się ciasny i chciałbym przejść na wyższy plan. Zastanawia mnie tylko jak po zmianie planu "rozszerzyć" partycję dyskową bez utraty danych. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale dostane dodatkowe 20GB nie przydzielonej przestrzeni dyskowej. Czytałem instrukcję OVH i niestety nie napawa mnie optymizmem zapis o utracie danych. Kiedyś dokupowałem dysk do VPS z Windows i tam nie było problemu rozszerzyłem partycję systemową na nieprzydzielony obszar. W Debianie jeszcze takiej operacji nie przeprowadzałem. Macie może jakieś doświadczenia z tym związane?
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.