Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Forum] Propozycje i błędy


szarik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, graczu napisał:

Budowa działów powinna przejść renowację bo szczerze ktoś kto szuka informacji o hostingu tutaj nic nie znajdzie, na WHT dla zielonki jest o wiele łatwiej. Jeżeli forum ma przejąć tematykę WHT to działy powinny byc bardziej przyjazne.

 

Mógłbyś rozwinąć, albo podać przykład?

 

Dodam jedynie, że obecny układ nie jest ostateczny, chcieliśmy uniknąć zbyt dużej ilości działów na samym początku, aby te nie świeciły pustkami przez dłuższy czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kapitan_Bomba napisał:

Czy tylko ja mam tak, że chcąc dodać coś do napisanych wcześnie tekstów, klikając kursorem np. gdzieś w środku zdania, po wciśnięciu jakiejś litery i tak jestem przenoszony na sam koniec posta? Zdarzyło mi się to już kilka razy i jest to nieco irytujące ;)

 

Dziękuje za wszystkie dotychczasowe uwagi, zgłoszenia i sugestie.

 

@Kapitan_Bomba nikt inny nie zgłaszał takiego przypadku... poproszę o więcej informacji, które mogą pomóc w diagnozie... np. jakiej przeglądarki (wersji) używasz, czy wprowadzone było wcześniej jakieś formatowanie lub czy 'przekopiowałeś' treść wraz z formatowaniem źródłowym, który może wpływać na zachowanie się kursora... wskaż konkretny post i przypadek - być może uda się odtworzyć zgłoszone zachowanie 'kursora'.

Trzeba też pamiętać o pewnej 'opóźnionej responsywności' np. przy wstawianiu linków, które w locie są zamieniane na inny content.

 

Zweryfikuj, czy nie masz dodatków (pluginów), które mogą utrudniać działanie skryptów edytora wysywig (CKEditor).

 

 

Edytowane przez szarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SomeGuy napisał:

Potwierdzam, idealny rozmiar. 

Zawsze jak komuś coś nie pasuje to może zainstalować stylisha i zrobić własny styl :)

 

jak ktoś chce może zastosować mój styl (do szablonu default): tekst w postach większy, :hover na linkach zgodny z poniższym schematem kolorystycznym,  avatary aktywne (mały bajer) ... tyle mi osobiście wystarczy, a nóż się komuś przyda:

 

LINK: https://userstyles.org/styles/148327/rootnode-pl-default-v0-1

 

 image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.