Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Forum] Propozycje i błędy


szarik

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcjonalne:
- w sidebarze tematy - jakie tematy ? domyślam się ,że najnowsze ale warto to podpisać...
- Myślę ,że warto dodać widget w sidebarze z tematami w których były ostatnio odpowiedzi, na razie będą się w większości tematy powielać z widgetem z najnowszymi ale z czasem będzie to bardzo przydatne i ułatwiające przeglądanie nowych zawartości (usability przedewszystkim :) ).

- przekierowanie z rootnode.pl albo danie jakiegoś splasha z klikalnym linkiem do forum.rootnode.pl

- Dodanie customfildsów typu: "Firma" - już zarejstrowało się kilka firm a co będzie później...pewnie część użytkowników chciała by się przedstawiać po nicku ale identyfikować z firmą (zresztą jak na WHT). Chyba customfields'y są już chyba w funkcjonalności IPB w podstawie?

- Dział optymalizacja - fajny ale sama jego nazwa chyba średnio trafione :E

 

Wizualne:
- tooltip przy dodaj po zalogowaniu powinień być chyba od dołu a nie od góry (natomiast na wersji black tooltip w niektórych miejscach wygląda jak by się sam tekst pokazywał, tło czarne, chmurka czarna)
- w wersji dark linki niektóre są abrdzo słabo widoczne. Po za tym tło wychodzące poza container jest lekko jaśniejsze - dziwnie to wygląda
- styl IPS Redesign tak ma byc ? - odrazu można usunąć tą stopke z about us i linkami. A najlepszym sposobem jest chyba dopracowanie jednego szablonu standardowego - a pózniej zrobienie samymi css'ami jego drugiej wersji black ...pink czy jakiejkolwiek innej.
- logo w wersji dark ma zbędny marginem z lewej strony. Co do samego logo - można wśród uzytkowników pomyśleć nad conceptem docelowego loga. Tzn zostaje te :D albo dyskutujemy nad nowym czy ma być to logo piktogramowe, typograficzne (myśle ,że wgre wchodzą tylko fonty autorskie, zrobione przez siebie - tzn chociaż litery z rootnode - niekoniecznie cały alfabet - wstawianie gotowych fontów to nie logo :) ) czy moze karykaturalne (przedstawiające jakąs postać ). Później można zaproponować kilka wersji aby userzy zagłosowali które najlepsze. Ja z chęcia przygotuje coś od siebie.

- ikonki - ale to subiektywna opinia - wydaje mi się, że lepiej było by je zmienić byle nie te bootstrapowe

 

NEW

- z tablicy liderów wywaliłbym te miejsca 1, 2 ,3 (podium ?) - już daje to mozliwośc rejestrowania sie jako firma i spamowania byle by byc na pierwszej pozycji - a chyba nie o to chodziło :) Cała reszta typu popularna zawartość ok

 

Edytowane przez Rafiki
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rafiki napisał:

- z tablicy liderów wywaliłbym te miejsca 1, 2 ,3 (podium ?) - już daje to mozliwośc rejestrowania sie jako firma i spamowania byle by byc na pierwszej pozycji - a chyba nie o to chodziło :) Cała reszta typu popularna zawartość ok

 

Bez przesady. Uważasz, że ktoś może "spamować" i otrzymać za spam tyle punktów aby tam wskoczyć? ;) A jak firma zrobi taki quality content to proszę bardzo, nic złego. To akurat jedna z fajniejszych rzeczy w nowym IPB i lepsza niż ex. WHTowe reputacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to za problem innym kontem nabijać +, a tym bardziej przez pracowników jednej firmy ? :)

 

A co jest w tym takiego fajnego i przydatnego ?

 

Wartościowe wypowiedzi będą w sekcji "Popularna zawartość" - i to jest chyba wystarczające. Takie moje zdanie :)

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego o czym napisaliście już jest w planach, część sam wdrażałem wczoraj (np. obsługę tapatalka), będziemy powolutku wszystkie te pomysły realizować, jako że forum dopiero raczkuje i o ile funkcjonalne już jest i pisać można, to jest spora część rzeczy, które jeszcze od strony technicznej można zrobić/poprawić.

 

Dzięki za wszystkie sugestie, śmiało podsyłajcie następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod sugestię

- Profil firmowy

- Więcej kategorii/ działów związanych z WebHostingiem

- Ranking Firm ( Możliwość wystawienia opinie od np x postów lub po pełnej weryfikacji  )

 

@Edit

Może Shoutbox

Edytowane przez Cad0s
Dodane:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz napisał:

To chyba błąd.
Chciałem wysłać PW do szarika, a tu taki zong.

"Twoja skrzynka odbiorcza jest pełna. Musisz usunąć kilka wiadomości, zanim będziesz mógł wysłać więcej."

Mam tylko jedną korespondencje w skrzynce.

 

Pewnie limity trzeba ustawić dla userów... dla testów sam do siebie wysyłałem i nie miałem problemów.... wrzuciłem do TODO... jak będzie działać, wyślę Ci  @Mateusz wiadomość...

Edytowane przez szarik
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.