Skocz do zawartości
michu

Hosting z LS - duża pojemność, backup, Wordpress

Polecane posty

Cześć,

kolejny raz za potrzebą, wstępne rozeznanie już zrobiłem, jednak zawsze to lepiej zapytać o opinię, 

Szukam hostingu pod dość "ciężką" stronę na Wordpressie, najważniejsze wymaganie to LiteSpeed.

Pojemność minimum 100GB. 

Bardzo ważna kwestia backupów, tzn dostęp do nich z panelu, tak by można było przywrócić kopię np. z przedwczoraj - bez pisania na support i czekania :) Dobrze by również było, aby ta kopia była "bezpieczna"  i nie zaginęła w przypadku padu serwera.  Dodatkowo fajnie by było móc wykupić dedykowany adres IP :)

Przeglądałem kilka ofert z LiteSpeed i w oczy głównie rzuciły mi się dwie firmy:

Smarthost (tutaj co prawda konto 50GB - ale myślę, że raczej problemu z powiększeniem go do 100GB nie powinno być) 

Hitme - tutaj wszystko wygląda ok, niby wszystko co potrzeba :) - na papierze parametry lepsze niż w Smarthost, jak w praktyce? 

coś jeszcze sprawdzonego z LS możecie polecić? 

Budżet - w granicach rozsądku, cena w hitme 1290zł brutto akceptowalna za 100GB. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez hostmark.pl
      Witajcie!
      To właśnie tutaj znajdziecie szczegóły naszej oferty. Na bieżąco będziemy informowali Was o promocjach, nowościach oraz zmianach w HostMark.pl

Kim jesteśmy?
      W naszej ofercie znajdziecie wydany hosting www, vps z administracją, certyfikaty ssl, domeny oraz serwery dedykowane Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom klientów, stawiamy na rozwój i stałe ulepszanie oferowanych przez nas usług Nasze serwery znajdują się w Polsce, w Gdańsku, natomiast serwerownia spełnia wymagania TIER III  
      Nasz hosting www to:
      Obsługa baz danych Redis
      Obsługa aplikacji w NodeJS i Python
      Kopia zapasowa co 24h
      Dostęp do SSH
      9 wersji PHP (od 5.3 do 7.4)
      Panel DirectAdmin PL
      Serwer www: Litespeed + LSCache
      Szybkie dyski NVM
      Ochrona: imunify360 + clamav
      Własna konfiguracja limitów PHP
      Brak limitu odwiedzin, transferu i domen 
      Bezpłatny okres testowy
      Instalator aplikacji jednym kliknięciem Bezpłatne certyfikaty SSL i umowa RODO Szybka migracja danych Współpraca z popularnymi skryptami, takimi jak: WordPress, PrestaShop, Joomla!, Drupal, IPBoard oraz Magneto. Wsparcie 24/7  
      Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie:
      www.hostmark.pl

Macie pytania odnośnie naszych usług? Odpowiemy na wszystkie, pod numerem 667-996-839 oraz mailem pomoc@hostmark.pl

Dane firmy
      Marek.pro Marek Drzewiecki
      ul. Kościuszki 54
      99-352 Dąbrowice
      NIP: 775-259-66-54
      REGON: 363814299
    • Przez AfterMarket.Hosting
      Dzień dobry!

Większość osób obecnych tu na forum prawdopodobnie zna naszą firmę,
      lub przynajmniej kiedyś o niej słyszało.
      Działamy od 2008 roku i jesteśmy największą giełdą domen w Polsce,
      a także jednym z największych rejestratorów domen w naszym kraju.
      Wiele osób wciąż nie wie, że oferujemy również świetny hosting.
      W ubiegłym roku wprowadziliśmy hosting w chmurze,
      który oprócz dobrze dobranych standardowych parametrów,
      posiada również unikalne funkcje backupu na Dropbox czy wirtualizacji snapshotów bazodanowych.
      W tym wątku będziemy publikować najnowsze informacje związane z naszymi usługami hostingowymi.

Nasze atuty:

- stabilne i sprawnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające w Polsce powyżej 25 osób
      - niezależne i kompetentne zespoły robocze dla domen, hostingu i utrzymania infrastruktury
      - w dni robocze ekspresowe wsparcie do 22:00
      - własny stock serwerów renomowanych producentów  ( HP i SuperMicro )
      - infrastruktura oparta w 100% o dyski SSD/NVMe Samsung dla Data Center
      - lokalizacja serwerów -> Warszawa
      - wszystkie łącza dostępowe realizowane światłowodowo na portach 10 Gbps
      - nasze styki: UPC, Orange, PWR Thinx Warszawa, PWR EPIX Warszawa, PWR EPIX Katowice ( w instalacji ), RETN, GTT ( przez ATMAN ), PWR DECIX ( przez ATMAN )
      - chętnie korzystamy ze standardów i dobrych praktyk, a dane replikujemy - jesteśmy stabilną firmą działającą od wielu lat

Aktualna oferta:

Hosting w chmurze AfterMarket.pl

Trwa promocja w czasie której wszystkie konta można zarejestrować na pierwszy rok w cenie już od 12.24 PLN brutto

Wszystkie zapytania indywidualne chętnie przyjmę na PW.
      Będę również wdzięczny za feedback - grafik wdrożeń mamy bogaty, ale przecież możemy dorzucić coś jeszcze!

Zachęcam do testów.

Dane adresowe firmy:
      AfterMarket.pl Limited
      Chytron 3, Office 301
      1075 Nikozja, Cypr
      VAT: CY10245422H
    • Przez kazur
      Cześć!

TL;DR:
      Stworzyłem i udostępniłem za darmo poradnik „Jak wybrać hosting?”. Co o nim sądzisz? 

LINK: https://jakwybrachosting.pl/poradnik/
        Wersja pełna: Nie mogłem już patrzeć na kolejne pytania na FB czy na forach „Jaki hosting polecacie?” i wysyp dziesiątek komentarzy „naganiaczy” pod każdym z takich postów. Gdyby jeszcze toczyła się tam w tych komentarzach merytoryczna dyskusja i wypytywanie o potrzeby pytającego, to byłoby OK. Ale nie. Zazwyczaj komentarze pod takimi postami to po prostu wklejenie linka do strony firmy hostingowej, czy banały w stylu „u mnie działa” i „ja jestem zadowolony”. Dlatego też przysiadłem do tematu i postanowiłem stworzyć i udostępnić bezpłatnie poradnik, który pokaże, w konkretnych punktach co trzeba sprawdzić, wybierając hosting dla swojego biznesu. A niestety strony wielu firm hostingowych to w większości przypadków jedno wielkie lanie wody, zamiast konkretów (każdy hosting twierdzi, że jest szybki, no bo ma SSD i oferuje dużo gigabajtów i a prawie wszystko jest „bez limitów” 🙂). Chciałem, aby treść tego poradnika była maksymalnie konkretna - bez lania wody. Ale tez z drugiej strony napisana prostym i przystępnym językiem, aby przeciętna osoba startująca z działalnością online mogła zrozumieć całość. Ostatecznie na tę chwilę wyszło mi 21 rzeczy, które trzeba sprawdzić, wybierając hosting. Całość podzieliłem na 4 podstawie parametry (dysk, transfer itd.) i 17 bardziej szczegółowych limitów i ograniczeń, które zazwyczaj trudno znaleźć na stronach hostingów lub napisane są „drobnym druczkiem”. Dodatkowo napisałem tam parę słów o domenach i „Dlaczego warto patrzeć z przymrużeniem oka na »polecane hostingi«, rankingi wielkości hostingów i opinie o hostingach w sieci?”. Na stronie udostępniłem też PDF z checklistą, która podsumowuje informacje z poradnika i zawiera zwięzłą listę pytań, które trzeba zadać swojemu hostingowdawcy. I to tyle na dziś, choć planów mam jeszcze sporo. Chcę po prostu ułatwić wybór NAJLEPSZEGO hostingu wszystkim, którzy startują z działalnością online czy uciekają od swojego obecnego hostingodawcy. Najlepszego w danym przypadku, a nie najlepszego „dla wszystkich” 🙂. A piszę to wszystko, bo zanim zacznę działać dalej z tematem, chciałbym prosić o pomoc.   Napisz mi proszę - co sądzisz o tym poradniku? Czy jest OK? Czegoś tam brakuje? Coś zbyt uprościłem lub niedostatecznie wyjaśniłem? Będę wdzięczny za każdy komentarz czy uwagę - może być tu, może być na maila czy priv 🙂
    • Przez Mesharsky
      Witam @OVH,

Mam problem z waszym firewallem który już trwa dobre miesiące, jednakże zanim skontaktowałem się z wami zrobiłem masę testów dzięki którym mogę stwierdzić że mitygacja (Automatyczna) blokuje użytkownikom dostęp do strony WWW. (Serwer dedykowany korzystam jako Hosting WWW oparty o cPanel).

Błąd podczas ataku: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Najlepsze jest to że waszej mitygacji podczas ataku nie można wyłączyć a Firewall Rule's nie działają prawidłowo (Zgodnie z dokumentacją oraz zgodnie z modyfikacjami).

Rozmawiałem wczoraj z technikiem który posiada u was 5-6 serwerów, i tutaj jego wiadomość po 3 godzinach pracy w SSH na moim serwerze

Problem który widnieje przez użytkowników oraz mnie po wykonaniu "PING" na byle jaką domenę na moim serwerze:

Ping request could not find host hostfox.pl. Please check the name and try again.

Proszę bardzo check-host:
      https://check-host.net/check-report/bb9e7d5k897

Zapytałem się również znajomego w Polsce, sprawdził mi całego firewalla, bo może faktycznie mogłem ja coś źle zrobić, i natychmiastowo kazał mi się do was zgłosić tutaj (Bo telefonicznie praktycznie nigdy nie otrzymałem od was pomocy, a na tickety czeka się kilka tygodni).

Porty: 53 są otwarte zarówno UDP oraz TCP podczas ataku, komenda ping na adresy IP działa, SSH działa, tak jak w SS wyżej, jednakże nic innego nie działa, do póki atak się nie zakończy.
      Do tego chciałbym nakreślić że to nie jest wina konfiguracji mojego serwera gdyż nie używamy żadnego firewalla / iptables rules, ani nic z tych rzeczy.
      Tak samo dzieję się to na czystym serwerze dedykowanym jak i na tym obecnie, podczas ataku na adres IP mojego serwera, i gdy wy włączacie mitygację, strony nie odpowiadają.

Prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie problemu...

• Przez Sevos
      Nazwa hostingu
      HTTP/2
      Let’s Encrypt
      AntyDDoS
      Backend (np. Apache2)
      Bezpłatne powierzenie umowy (RODO)
      Lokalizacja serwerów
      SSH
      Atthost.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      N/A
      ✔️ 
      Francja
      (OVH)
      ✔️ 
      Hekko.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ❌ 
      (od wyższego pakietu)
      N/A
      ✔️ 
      N/A
      ✔️ 
      Home.pl
      ✔️ 
      ❌ 
      ✔️ 
      Apache2 (nowi klienci)
      IdeaWebServer (starsi klienci)
      ✔️ 
      Polska
      ✔️ 
      Hostmark.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Polska
      ✔️
      (opcjonalnie)
      Iq.pl
      ❌ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Polska

(od wyższego pakietu)
      Jdm.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Nginx
      ✔️ 
      Polska
      ✔️ 
      Kei.pl
      N/A
      N/A
      N/A
      N/A
      ✔️

✔️
      Mydevil.net
      ✔️ 
      ✔️ 
      N/A
      Nginx
      ✔️ 
      Polska
      (ATMAN)
      ✔️ 
      Nazwa.pl
      ✔️ 
      ❌ 
      ✔️ 
      N/A
      ❌ 
      Polska
      ❌ 
      (od wyższego pakietu)
      OVH.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Francja
      ❌ 
      (od wyższego pakietu)
      Progreso.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ❌ 
      Apache2
      N/A
      Polska
      (ATMAN)
      ✔️ 

Prohost.pl
      N/A
      ❌ 
      ✔️ 
      LiteSpeed Enterprise
      ✔️ 
      Polska
      (IQ)
      ❌ 
      Smarthost.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      Apache2
      ✔️ 
      Polska
      ✔️ 
      Zenbox.pl
      ✔️ 
      ✔️ 
      ✔️ 
      LiteSpeed Enterprise
      ✔️ 
      Polska
      (Oktawave)
      ✔️ 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.