Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting z LS - duża pojemność, backup, Wordpress


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

kolejny raz za potrzebą, wstępne rozeznanie już zrobiłem, jednak zawsze to lepiej zapytać o opinię, 

Szukam hostingu pod dość "ciężką" stronę na Wordpressie, najważniejsze wymaganie to LiteSpeed.

Pojemność minimum 100GB. 

Bardzo ważna kwestia backupów, tzn dostęp do nich z panelu, tak by można było przywrócić kopię np. z przedwczoraj - bez pisania na support i czekania :) Dobrze by również było, aby ta kopia była "bezpieczna"  i nie zaginęła w przypadku padu serwera.  Dodatkowo fajnie by było móc wykupić dedykowany adres IP :)

 

Przeglądałem kilka ofert z LiteSpeed i w oczy głównie rzuciły mi się dwie firmy:

Smarthost (tutaj co prawda konto 50GB - ale myślę, że raczej problemu z powiększeniem go do 100GB nie powinno być) 

Hitme - tutaj wszystko wygląda ok, niby wszystko co potrzeba :) - na papierze parametry lepsze niż w Smarthost, jak w praktyce? 

 

coś jeszcze sprawdzonego z LS możecie polecić? 

Budżet - w granicach rozsądku, cena w hitme 1290zł brutto akceptowalna za 100GB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 1.07.2020 o 19:37, michu napisał:

Hitme - tutaj wszystko wygląda ok, niby wszystko co potrzeba :) - na papierze parametry lepsze niż w Smarthost, jak w praktyce? 

 

 

Myślę, że nie będziesz narzekał. Złego słowa na Hitme powiedzieć nie mogę, nasz klient ma tam wrzuconą dość ciężką stronę na Wordpressie i wszystko działa bez zarzutów, a jak standardowy hosting to za mało, możesz pomyśleć o ich ofercie serwerów VPS z administracja. 

 

 

edit.

dopiero teraz zauważyłem, że ktoś odkopał stary temat... prawdopodobnie autor już dawno znalazł serwer ;) Pana powyżej nominuję do nagrody Złotej Łopaty. 

 

Edytowane przez zajcev
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.