Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.


D D

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, darekm napisał:

brak  jdm.pl  ciekawe  czym kierowałeś się  robiąc te zestawienie ?

 

Cześć!

 

Przede wszystkim umieściłem największe i najbardziej znane serwisy (wiadomo o kogo chodzi), dodałem też kilku rejestratorów, którzy mają bardzo niskie ceny - to ich wyróżniło. Jest sporo firm, które mają średnie ceny w przedziale 50-70 zł netto za odnowienie i ofertę taką jak pozostali usługodawcy. Takie firmy - o ile nie mają ugruntowanej pozycji na rynku i wielu klientów - nie zostały uwzględnione. O dodanie poprosiły jeszcze 2-3 firmy i zostały dodane. JDM.pl też dodam - nie ma problemu.

 

@darekm Napisz proszę ile kosztuje u Was odnowienie domeny .pl w czasie kwarantanny (w PLN netto). Wiem już ze strony, że tradycyjne odnowienie to 47,97 PLN netto. Napisz też czy można u Was pobrać kod AuthInfo z panelu bez żadnych dodatkowych wymagań i czy jest on dostępny zawsze i od razu po rejestracji.

 

DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D D napisał:

 

Cześć!

 

Przede wszystkim umieściłem największe i najbardziej znane serwisy (wiadomo o kogo chodzi), dodałem też kilku rejestratorów, którzy mają bardzo niskie ceny - to ich wyróżniło. Jest sporo firm, które mają średnie ceny w przedziale 50-70 zł netto za odnowienie i ofertę taką jak pozostali usługodawcy. Takie firmy - o ile nie mają ugruntowanej pozycji na rynku i wielu klientów - nie zostały uwzględnione. O dodanie poprosiły jeszcze 2-3 firmy i zostały dodane. JDM.pl też dodam - nie ma problemu.

 

@darekm Napisz proszę ile kosztuje u Was odnowienie domeny .pl w czasie kwarantanny (w PLN netto). Wiem już ze strony, że tradycyjne odnowienie to 47,97 PLN netto. Napisz też czy można u Was pobrać kod AuthInfo z panelu bez żadnych dodatkowych wymagań i czy jest on dostępny zawsze i od razu po rejestracji.

 

DD

56,10 PLN kod jest dostępny zawsze czekamy na  poprawkę w dns  w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2020 o 23:46, darekm napisał:

56,10 PLN kod jest dostępny zawsze czekamy na  poprawkę w dns  w tej sprawie

 

Oferta jdm.pl została dodana do zestawienia.

 

Przy okazji zaktualizowałem też cenę reaktywacji w az.pl - przy okazji wzrostu ceny do 120 PLN za odnowienie, reaktywacja podrożała z 50 do 75 PLN netto :P

 

Aha - home.pl też podniósł dodatkową opłatę reaktywacyjną do 120 PLN netto. Czyli ceny zrównały się teraz z nazwa.pl. Myślałem, że zestawienie bez aktualizacji przetrwa chociaż parę miesięcy a nie przetrwało nawet dwóch tygodni :)

 

DD

Edytowane przez D D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.