Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[sohost.pl] Informacje nt. usług, oferty, promocji

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc później...

Właśnie kupiłem. Na razie nie jestem w stanie ocenić, ale za jakiś czas dam znać. A tak na pierwszy rzut oka widać nowy DirectAdmin :)
EDIT1: Błąd w panelu - nie można dodać rekordu SRV :/

Edytowane przez krzmaciek
Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, krzmaciek napisał:

Właśnie kupiłem. Na razie nie jestem w stanie ocenić, ale za jakiś czas dam znać. A tak na pierwszy rzut oka widać nowy DirectAdmin :)
EDIT1: Błąd w panelu - nie można dodać rekordu SRV :/

Witam.

Wystarczy skontaktować się z naszym supportem za pomocą czatu dostępnego na stronie, telefonu, maila lub PW. :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Witamy!

Wprowadziliśmy promocję, dzięki której przy zamówieniu hostingu na rok zarejestrują państwo domenę .pl (lub .com w przypadku pakietu SO40 NVMe) bez dodatkowych kosztów.

Koszt przedłużenia domeny .pl: 46.96zł netto (57.76zł brutto)

Promocja obowiązuje do 30.06.2020.

• Lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez hostmark.pl
      Witajcie!
      To właśnie tutaj znajdziecie szczegóły naszej oferty. Na bieżąco będziemy informowali Was o promocjach, nowościach oraz zmianach w HostMark.pl

Kim jesteśmy?
      W naszej ofercie znajdziecie wydany hosting www, vps z administracją, certyfikaty ssl, domeny oraz serwery dedykowane Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom klientów, stawiamy na rozwój i stałe ulepszanie oferowanych przez nas usług Nasze serwery znajdują się w Polsce, w Gdańsku, natomiast serwerownia spełnia wymagania TIER III  
      Nasz hosting www to:
      Obsługa baz danych Redis
      Obsługa aplikacji w NodeJS i Python
      Kopia zapasowa co 24h
      Dostęp do SSH
      9 wersji PHP (od 5.3 do 7.4)
      Panel DirectAdmin PL
      Serwer www: Litespeed + LSCache
      Szybkie dyski NVM
      Ochrona: imunify360 + clamav
      Własna konfiguracja limitów PHP
      Brak limitu odwiedzin, transferu i domen 
      Bezpłatny okres testowy
      Instalator aplikacji jednym kliknięciem Bezpłatne certyfikaty SSL i umowa RODO Szybka migracja danych Współpraca z popularnymi skryptami, takimi jak: WordPress, PrestaShop, Joomla!, Drupal, IPBoard oraz Magneto. Wsparcie 24/7  
      Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie:
      www.hostmark.pl

Macie pytania odnośnie naszych usług? Odpowiemy na wszystkie, pod numerem 667-996-839 oraz mailem pomoc@hostmark.pl

Dane firmy
      Marek.pro Marek Drzewiecki
      ul. Kościuszki 54
      99-352 Dąbrowice
      NIP: 775-259-66-54
      REGON: 363814299
    • Przez kazur
      Cześć!

TL;DR:
      Stworzyłem i udostępniłem za darmo poradnik „Jak wybrać hosting?”. Co o nim sądzisz? 

LINK: https://jakwybrachosting.pl/poradnik/
        Wersja pełna: Nie mogłem już patrzeć na kolejne pytania na FB czy na forach „Jaki hosting polecacie?” i wysyp dziesiątek komentarzy „naganiaczy” pod każdym z takich postów. Gdyby jeszcze toczyła się tam w tych komentarzach merytoryczna dyskusja i wypytywanie o potrzeby pytającego, to byłoby OK. Ale nie. Zazwyczaj komentarze pod takimi postami to po prostu wklejenie linka do strony firmy hostingowej, czy banały w stylu „u mnie działa” i „ja jestem zadowolony”. Dlatego też przysiadłem do tematu i postanowiłem stworzyć i udostępnić bezpłatnie poradnik, który pokaże, w konkretnych punktach co trzeba sprawdzić, wybierając hosting dla swojego biznesu. A niestety strony wielu firm hostingowych to w większości przypadków jedno wielkie lanie wody, zamiast konkretów (każdy hosting twierdzi, że jest szybki, no bo ma SSD i oferuje dużo gigabajtów i a prawie wszystko jest „bez limitów” 🙂). Chciałem, aby treść tego poradnika była maksymalnie konkretna - bez lania wody. Ale tez z drugiej strony napisana prostym i przystępnym językiem, aby przeciętna osoba startująca z działalnością online mogła zrozumieć całość. Ostatecznie na tę chwilę wyszło mi 21 rzeczy, które trzeba sprawdzić, wybierając hosting. Całość podzieliłem na 4 podstawie parametry (dysk, transfer itd.) i 17 bardziej szczegółowych limitów i ograniczeń, które zazwyczaj trudno znaleźć na stronach hostingów lub napisane są „drobnym druczkiem”. Dodatkowo napisałem tam parę słów o domenach i „Dlaczego warto patrzeć z przymrużeniem oka na »polecane hostingi«, rankingi wielkości hostingów i opinie o hostingach w sieci?”. Na stronie udostępniłem też PDF z checklistą, która podsumowuje informacje z poradnika i zawiera zwięzłą listę pytań, które trzeba zadać swojemu hostingowdawcy. I to tyle na dziś, choć planów mam jeszcze sporo. Chcę po prostu ułatwić wybór NAJLEPSZEGO hostingu wszystkim, którzy startują z działalnością online czy uciekają od swojego obecnego hostingodawcy. Najlepszego w danym przypadku, a nie najlepszego „dla wszystkich” 🙂. A piszę to wszystko, bo zanim zacznę działać dalej z tematem, chciałbym prosić o pomoc.   Napisz mi proszę - co sądzisz o tym poradniku? Czy jest OK? Czegoś tam brakuje? Coś zbyt uprościłem lub niedostatecznie wyjaśniłem? Będę wdzięczny za każdy komentarz czy uwagę - może być tu, może być na maila czy priv 🙂
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.