Skocz do zawartości
rzepson

Hosting pod portal Wordpress

Polecane posty

Cześć, poszukuję hostingu pod Wordpress, strona posiada 1000 UU dziennie. Szukam najlepiej hostingu z Litespeed + redis jakoś o pojemności 10 GB. Znalazłem kilka ofert hostingów w PL, ale który będzie najbardziej optymalny?

Będę mało oryginalny, ale prywatnie mam na linuxpl.com pakiet Wordpress Developer (ten właśnie z redisem) i póki co nie narzekam, a hostuję tam trochę stronek i poczty.

5 godzin temu, otlet napisał:

Będę mało oryginalny, ale prywatnie mam na linuxpl.com pakiet Wordpress Developer (ten właśnie z redisem) i póki co nie narzekam, a hostuję tam trochę stronek i poczty.

No właśnie rozważam linuxpl, jchost lub smarthost. Ale nie wiem co będzie najlepszym wyborem.

• Lubię 1

11 godzin temu, rzepson napisał:

No właśnie rozważam linuxpl, jchost lub smarthost. Ale nie wiem co będzie najlepszym wyborem.

Dhosting.pl albo mydevil.net? Dużą część stron swoich/klientów trzymam na wyżej podanych hostingach, polecam, ewentualnie jeszcze sohost ale tam nie ma chyba redisa.  (Na mydevilu z kodem SKLEPSMS 20% taniej)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.