Skocz do zawartości
ABX

WHOIS bez captchy

Polecane posty

Czy spotkaliście się z polskim WHOIS bez captchy?
Czy w konsoli da się wywołać dane abonenta?

Dane abonenta da się wywołać tylko przez dns.pl albo przez odpowiednie zapytanie jeśli jesteś partnerem NASK.

• Lubię 1

Albo przez whois partnera. Wiesz może jakie są limity zapytań dla partnerów ?

Edytowano przez ABX

Niestety nie mam wiedzy w tej kwestii, ale podejrzewam, że może to być indywidualnie negocjowane.

• Lubię 1

Bardzo dziękuję za informacje :)

Może kojarzysz, by któryś z partnerów udostępniał swój whois, który jest:

-bez captchy  (przynajmniej tej od googla)

-wyświetla dane abonenta

Jest może lista whois udostępnianych przez partnerów nask?

Edytowano przez ABX

Możesz próbować na aftermarket.pl, kiedyś tam był fajny whois z danymi abonenta. 

• Lubię 1

Z tego co widzę to aftermarket nie ma whois-a w ogóle, a API zamyka się w obrębie domen z ich portalu.

Masz może pomysł jak dopasować dowolną domenę do danej firmy/organizacji?

Faktycznie, nie ma tego w nowej wersji serwisu. 

Co do ostatniego pytania - niestety nie wiem.

• Lubię 1

Cytat

Faktycznie, nie ma tego w nowej wersji serwisu

Jest przy zakupie domeny, jeśli domena zajęta jest przycisk ale niestety nie działa wczoraj raz 10 przepisywałem captcha a wyników zero.

Edytowano przez MaxPan

To whois nadal pokazuje to co kiedys? GDPR go nie powstrzymalo?

Powstrzymało, nie ma danych osób fizycznych (a przynajmniej ja nie widzę żeby były w ogólnodostępnych bazach whois)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ptal
      ZielonyTargowek.pl

Świeżo przechwycona domena, wcześniej wykorzystywana przez centrum handlowe mieszczące się w Warszawie w dzielnicy Targówek.
      Idealna domena na sklep, portal, bloga lub forum związane z dzielnicą Targówek . Chwytliwa i łatwa do zapamiętania nazwa.

Oferta w serwisie Aftermarket: https://www.aftermarket.pl/domena/zielonytargowek.pl/
      Obecna cena 2700 zł.
      Rozważę wszystkie rozsądne propozycje.
      W razie pytań proszę pisać e-maila na adres pt77(małpa)interia.pl
    • Przez DomenaInternetowa
      Cześć,   Zapraszam do zakupu domeny z ruchem:   1. Nazwa przedmiotu: Best-Torrenty.pl 2. Opis przedmiotu: Domena przechwycona w serwisie AfterMarket.pl, wg ich statystyk okolo 13000 uzytkownikow/miesiac, okolo 400 odwiedzin dziennie. 3. Źródło pozyskania: wlasne 4. Zdjęcia: - 5. Kontakt: PM lub strona ofertowa domeny https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3357603 6. Cena: Do uzgodnienia 7. Sposób zapłaty: Zakup przez giełdę domen AfterMarket lub podanie kodu Authinfo po wpłacie pieniędzy na konto.   Pozdrawiam
    • Przez Rafx
      Chcę kupić domenę z rozszerzeniem .net. Domeny .pl mam w ovh. Pytanie moje czy .net też warto w ovh, czy może są jakieś lepsze opcje?
    • Przez Rothek
      Witam, mam do sprzedania domenę hostingtalk.pl
      link do aftermarket: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3244500
    • Przez Artur Pajkert Hekko.pl
      „Ta umowa była w pełni zgodna z prawem… a i tak zlecenie stworzenia strony okazało się failem roku!” – jeśli nie chcesz, aby Twoje nazwisko podpisywało taki cytat, lepiej obejrzyj ten film.
      Zakładam temat, aby podzielić się przemyśleniami związanymi z licznymi skargami klientów na problemy powstałe w toku współpracy z webmasterami.

Wiele firm decyduje się na powierzenie zadania stworzenia strony internetowej agencjom lub samodzielnym specjalistom. Oczywiście strona lub sklep będą kształtować wizerunek zleceniodawcy i bezpośrednio wpłynie na osiągane przychody. Poza oczywistymi sprawami, jak dokładne opisanie w umowie specyfikacji, terminów i cen, a także zapewnienie przeniesienia majątkowych praw autorskich, warto zadbać o trzy elementy.

Po pierwsze - zlecając stworzenie strony internetowej pamiętaj o zapewnieniu sobie własności domeny. Wiele osób nie ma świadomości, że tylko własność domeny gwarantuje im pełną kontrolę i narażają się na nieprzyjemne sytuacje, w których wykonawca odmawia udostępnienia nazwy domenowej. W filmie pokazujemy, dlaczego jest to aż takie ważne i jakie masz opcje, kiedy tak się dzieje.

Po drugie - pamiętaj o tym, żeby samodzielnie zakupić hosting – z tych samych powodów, żeby mieć pełną kontrolę nad serwerem. 

Po trzecie – zadbaj o aktualizacje strony. Brak aktualizacji popularnych CMS’ów, jak WordPress czy Joomla! to wyjątkowo częste przyczyny problemów z działaniem strony.

Proponuję dopisywać w temacie, "ku przestrodze" wszystkie nieuczciwe lub nieetyczne praktyki związane z realizacją stron www, z którymi się spotkaliście, będzie powstanie wówczas wartościowy poradnik dla szukających webmastra.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.