Skocz do zawartości
Mion

Opinie o arubacloud.pl

Polecane posty

Ja na 3 serwerach w Aruba, testowo postawiłem CWP (na jednym), docker na drugim i trzeci to zabbix. W tej cenie nawet wszystko spoko chodzi, bez problemów większych.

Czy wie ktoś może, czy Aruba Cloud planuje wprowadzenie systemu Debian 9, który wyszedł już przeszło pół roku temu?

Próbował ktoś aktualizować Debian 8 do 9 w Aruba Cloud, czy wszystko przeszło bez problemów?

Też aktualizacja poszła bez problemów.

2 godziny temu, udasie napisał:

Mam nadzieję, że nie rozmawiacie tu o zasobach aruby za 4 zł? 

Tak rozmawiamy.

Osobiście nic mi nie działa, po zalogowaniu biała strona.

Co ciekawe panel pod starym przekierowuje do nowego a to patrzy wyżej biała strona.

Mogliby w końcu aplikację na telefon zaktualizować. Obiecali, że to zrobią i cisza... A DC w Warszawie jak nie było, tak nie ma.

W końcu w tym nowym panelu są statystyki zużycia transferu  :)

• Lubię 1

Mały odkop, nie bijcie :D DC8 (PL) leży od ponad godziny, panel zarządzania zwraca przekroczenie limitu czasu połączenia, do VPSa podłączyć się nie da

Ale to nie całe (DC), na 5 maszyn padła mi jedna.

---

Aktualizacja: Jedna maszyna leżała przez 2 godziny.

Edytowano przez Ponury Typ

Miałem rok temu vps za 4zl. Sieć tragedia. Postawiłem na tym zabbix  i co chwilę wszystko flappowalo, bo w ich sieci ginęły pakiety. 

Wczoraj rano pojawił się porblem u klienta, więc wysłaliśmy zgłoszenie do BOK... Do dziś bez odpowiedzi. Cytując klienta

Cytat

Nadal brak odpowiedzi.

A wysłałem już 3 wiadomości.

Jedna z maila plus 2 z ich komunikatora.

za******a obsługa.

:(

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Matix8981
      Witajcie,
      Co sądzicie o framework'ach w PHP? Wolicie framework czy całkowicie swój kod pisany od zera?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez szarik
      Temat do zgłaszania opinii i uwag na temat oferty firmy unixstorm.org.
    • Przez salvador
      Cześć,

Jako długoletni korzystający z usług OVH, chciałbym przekazać swoją opinię na temat usług tej firmy.

Domeny
      Chyba najlepsze ceny dla większości rozszerzeń, jak również bezproblemowa ich obsługa.
      Kupując domenę dostajemy z automatu dostęp do serwerów DNS, gdzie możemy utrzymywać rekordy domeny (w tym także DNSSEC)

Z importem/eksportem domen nie ma problemu, kody authinfo są widoczne. Cesja domen niestety papierowa.
        Hosting
      Hosting niestety nie jest dobrą stroną tej firmy, ponieważ posiada cały szereg ograniczeń, które czasami w dużym stopniu ograniczają możliwość działania serwisów, które są tam utrzymywane.
        VPS
      VPS działają ok i są w rozsądnych cenach. Do tej usługi nie mam żadnych zastrzeżeń.
        Serwery dedykowane
      Niestety to jest chyba najsłabsze ogniwo w tej firmie. Nad supportem trzeba popracować, ponieważ odpowiedzi na zapytania potrafią sie pojawiać długo, potrafią być nie na temat, a czasem pracownicy sprawiają wrażenie niekompetentnych.  

Generalnie usługi polecam, niemniej tylko wtedy, gdy nie planujemy korzystać z supportu.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.