Skocz do zawartości
dese

[sprzedam] Autorski hosting shoutcast - własny panel

Polecane posty

Sprzedam autorski hosting shoutcast v2 - oparty na własnym, prostym w obsłudze panelu, który umożliwia zamawianie serwerów, obsługuje szybkie płatności internetowe i integruje się z programem księgowym (ifirma.pl).

Oprogramowanie obsługuje rozproszoną infrastrukturę - jest aplikacja z bazą danych, do której można dodawać dowolną ilość serwerów streamingu.

Można skonfigurować darmowy pakiet. 

System automatycznie rozłącza źródła przekraczajace dozwolony bitrate.

Link: https://streamic.upcode.pl

Technologia: Python, Django, Flask.

Wystawiam faktury VAT.

Pytania proszę kierować na forum lub email: info@upcode.pl

6tysi za ten skrypt?? Myślałem że mówimy o cenie 500zl Max 800zl .

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

@adamnt jeśli jesteś w stanie dostarczać takie skrypty w podanej cenie to zapraszam do współpracy, chętnie zlecimy dziesiątki takich skryptów w tych cenach, a może nawet wyższych. 

[mention=1134]adamnt[/mention] jeśli jesteś w stanie dostarczać takie skrypty w podanej cenie to zapraszam do współpracy, chętnie zlecimy dziesiątki takich skryptów w tych cenach, a może nawet wyższych. 
Moment bo gość napisał skrypt , wiec może to później sprzedawać nawet I 1000 raz I kasa mu się zwróci, więc skoro sprzedaje, to szuka chętnych . Również bym nie napisał tego za 1000zl tylko za więcej Ale ktoś I tak na tym zarobi taki biznes.

Na Internecie multum takich skryptów za 200-300 euro Ale ktoś to sprzedaje non stop.

@adamnt Proszę nie wprowadzać w błąd - jak napisałem, sprzedaję całą platformę, cały produkt - razem z przeniesieniem praw autorskich. Nic nie będzie sprzedawane 1000 razy - tylko 1 raz, cały kod oraz prawa. I generalnie nie jest to skrypt, ale nieco większe oprogramowanie, które odpala się na serwerze bazodanowym (w Django) oraz na serwerach streamingu (Flask). Obydwie aplikacje mogą być uruchomione przez gunicorna.

Edytowano przez dese

2 godziny temu, adamnt napisał:

Moment bo gość napisał skrypt , wiec może to później sprzedawać nawet I 1000 raz I kasa mu się zwróci, więc skoro sprzedaje, to szuka chętnych . Również bym nie napisał tego za 1000zl tylko za więcej Ale ktoś I tak na tym zarobi taki biznes.

Na Internecie multum takich skryptów za 200-300 euro Ale ktoś to sprzedaje non stop.

image.png.280385c81dada3d3a94f1bf024959c35.png

• Lubię 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.