Skocz do zawartości
Prawał

Czy opłaca się brać odnich dedykowany serwer

Polecane posty

17 minut temu, theqkash napisał:

Na czym ma polegać wspomniana "opłacalność" ?

inaczej obiorę to słowa chodzi mi czy hosting jest stabilny czy nie częstych awarii  czy jest polecany  i czy sprzęt się który oferują w danej ofercie się zgadza?

i czy dany pakiet  pokazany na zdjęciu   wytrzyma serwer minecraft z modami? (50modów 30 graczy) 

W ŚDC mam trocha szaredów. W ciągu roku rok jak co rok zdarzają się parę padów baz danych. Na tickety odpowiadają średnio 24h+.  Kupiłem konta w cenie 15 zł rocznie z DA, 4GB miejsca reszta bez-limit , jak na tą cenie uważam hosting całkiem, całkiem. Oczywiste, że nie stoją tam strony docelowe.  Jeśli to ma być sewer dla graczy polecałem by VPS  z całodobowym supportem możliwie w innej firmie. Bo 24  gadzinowy pad może położyć społeczność ( chyba,  nie jestem graczem.).

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.