Skocz do zawartości
supermegazord

Hosting dedykowany lub VPS z administracją

Polecane posty

Siemka poszukuję hostingu dedykowanego lub vps-a z administracją, panelem i usługą przeniesienia bajzlu z obecnego współdzielonego

Opis sytuacji:

- Obecnie

klient ma  4 stronki na Wordpress-ie plus po 3-4 skrzynki mail do każdej z tych stron

- Docelowo

trzeba te stronki i maile przenieść

plus będzie odpalona platforma do nauki oprócz tych 4 stronek

Wymagania:

docelowo ma to pociągnąć około 200-300 jednoczesnych połączeń do serwera

(wydaje mi się, że parametry poniżej powinny wystarczyć)

4GB RAM

4xCPU

50GB SSD

Nie mam czasu w tym momencie zająć się konfiguracją VPS-a i przeniesieniem dlatego chciałbym aby to było w cenie usługi.

Budżet 2k brutto rok.

Edytowano przez supermegazord

Witaj,

tutaj wpasowujesz się idealnie w naszą ofertę Hostingu dedykowanego (vps z administracją i panelem DirectAdmin),  z możliwością elastycznego skalowania w górę i w dół.
Link do oferty: https://hitme.pl/hosting-dedykowany/

Dodatkowo, od pakietu DA-SSD4, oferujemy monitoring usług z automatyczną reakcją na zdarzenia, backupy przyrostowe, Premium wirtualizację Virtuozzo 7.

Zrozumiałe jest, że aby profesjonalnie dobrać odpowiedni pakiet, musielibyśmy poznać więcej szczegółów.  Jednak cała konfiguracja serwera vps z DirectAdminem może zostać spersonalizowana i przygotowana pod Twoje zapotrzebowanie, pracujące skrypty. Dodatkowo, dzięki naszej premium filtracji, pomożemy chronić Twoje strony www przed zagrożeniami oraz zbędnymi botami.

Oczywiście w tym zakresie nasz zespół wykona kompleksową migrację, wysłałem wiadomość w pw z dodatkowymi informacjami. 

Dzień dobry,

We wspomnianym budżecie (2000zł brutto/rok) możemy zaproponować uruchomienie serwera KVM Standard wraz z podstawową administracją i panelem ISPmanager 5 Lite. Strony i pocztę przeniesiemy w cenie usługi.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
webh.pl

• Lubię 1

Dnia 4.12.2019 o 08:50, supermegazord napisał:

Budżet 2k brutto rok.

Cześć podaj adres mailowy (najlepiej w wiadomości prywatnej) to specjalista od mnie z biura się z tobą skontaktuje.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   1 użytkownik

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.