Skocz do zawartości
szarik

Opinie o unixstorm.org

Polecane posty

Temat do zgłaszania opinii i uwag na temat oferty firmy unixstorm.org.

Korzystam od 2012 r. dla celów hostowania mniejszych stron i jestem zadowolony. Od czasu do czasu trafiam na jakąś promocję obniżającą koszt przedłużenia. Firma co 2 lata (?) aktualizuje limity konta. W panelu można włączyć certyfikat Let's Encrypt. Dużą dla mnie zaletą jest możliwość połączenia się z serwerem via ssh (pakiety Biznes).

19 godzin temu, kkw napisał:

Korzystam od 2012 r. dla celów hostowania mniejszych stron i jestem zadowolony.

Ja podobnie od kilku lat i też jestem zadowolony.

Kontakt z BOK jest dobry. Do tego hosting umożliwia łączenie z SSH co daje do dyspozycji PHP 7 CLI , więc na hostingu współdzielonych można pobawić się kompozerem <  https://getcomposer.org/ > dla pakietów php. 

• Lubię 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Matix8981
      Witajcie,
      Co sądzicie o framework'ach w PHP? Wolicie framework czy całkowicie swój kod pisany od zera?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Mion
      Nie wiem czy Korzystacie z ich usług VPS/ Chmura ale ja tak już kiedyś i dziś ponownie dlatego postanowiłem założyć ten temat w kontessie na (PLUS)
      Dziś zadałem parę pyta do BOK FORPSI.PL - Biuro Obsługi Klienta <admin@forpsi.pl> i odpowiedzi bardzo szybko, na temat i dokładne 
      Akurat potrzebowałem VPS'a z Windows wybór padł na niskobudżetowy pod zdalny pulpit
      I jestem pod wrażeniem, działania. Dla przykładu z "mocniejszym" w astrovm.net z którego przez to zrezygnowałem ten w w Arubie CD FR 1 (Francja) działa zauważanie szybciej (rakietnyj).

Jedyny minus jaki na dzień dzisiejszy dostrzegam vs np OVH, to Aruba limituje transfery.
      Ogólne wrażenie arubacloud.pl > Polecam 

To by było na tyle....

• Przez salvador
      Cześć,

Jako długoletni korzystający z usług OVH, chciałbym przekazać swoją opinię na temat usług tej firmy.

Domeny
      Chyba najlepsze ceny dla większości rozszerzeń, jak również bezproblemowa ich obsługa.
      Kupując domenę dostajemy z automatu dostęp do serwerów DNS, gdzie możemy utrzymywać rekordy domeny (w tym także DNSSEC)

Z importem/eksportem domen nie ma problemu, kody authinfo są widoczne. Cesja domen niestety papierowa.
        Hosting
      Hosting niestety nie jest dobrą stroną tej firmy, ponieważ posiada cały szereg ograniczeń, które czasami w dużym stopniu ograniczają możliwość działania serwisów, które są tam utrzymywane.
        VPS
      VPS działają ok i są w rozsądnych cenach. Do tej usługi nie mam żadnych zastrzeżeń.
        Serwery dedykowane
      Niestety to jest chyba najsłabsze ogniwo w tej firmie. Nad supportem trzeba popracować, ponieważ odpowiedzi na zapytania potrafią sie pojawiać długo, potrafią być nie na temat, a czasem pracownicy sprawiają wrażenie niekompetentnych.  

Generalnie usługi polecam, niemniej tylko wtedy, gdy nie planujemy korzystać z supportu.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.