Skocz do zawartości
hostinguj

Domeny od Hostinguj.pl

Polecane posty

Witamy serdecznie administracje RN i całą społeczność.

Obserwujemy Państwa ranking i są tam nierejestratorzy NASK a niema nas czyli https://hostinguj.pl/ . 

Kontaktowaliśmy, zgłaszaliśmy swoje nowe nazwy, brak odzewu od 2 tygodni wprowadzają Państwo aktualizacje pomijając nas.

Prosimy o wyjaśnienia w tej sprawie.

• Zażenowany 1

Do kogo, gdzie, w jaki sposób były wysyłane te zgłoszenia? Coś to i śmiesznie i dziwnie wygląda.
image.png.1beff6a08dfbfa7b6a3db4f4f1dfda27.png

Informuję, że jedyna próba kontaktu faktycznie miała miejsce i dotyczyła próby ustalenia sposobu przekazania informacji. Wiadomość rzeczywiście była wysłana (jedna) i z pewnych technicznych przyczyn nie dotarła tam gdzie miała dotrzeć. Przepraszamy za tą sytuację.

Regularnie wprowadzamy nowych operatorów i ich serwery DNS "z automatu", przeliczając ilość domen per niezarejestrowane dnsy i wprowadzając je od największej ilości domen. 

Dodałem firmę hostinguj.pl z adresami serwerów DNS takimi jak wyżej przedstawione na zrzucie ekranu. Wraz z kolejnym rankingiem provider zostanie wyświetlony na liście. Jeśli mają być inne serwery DNS, proszę o przesłanie ich bezpośrednio do mnie: biuro@simpleideas.pl 

3 godziny temu, theqkash napisał:

Informuję, że jedyna próba kontaktu faktycznie miała miejsce i dotyczyła próby ustalenia sposobu przekazania informacji. Wiadomość rzeczywiście była wysłana (jedna) i z pewnych technicznych przyczyn nie dotarła tam gdzie miała dotrzeć. Przepraszamy za tą sytuację.

Regularnie wprowadzamy nowych operatorów i ich serwery DNS "z automatu", przeliczając ilość domen per niezarejestrowane dnsy i wprowadzając je od największej ilości domen. 

Dodałem firmę hostinguj.pl z adresami serwerów DNS takimi jak wyżej przedstawione na zrzucie ekranu. Wraz z kolejnym rankingiem provider zostanie wyświetlony na liście. Jeśli mają być inne serwery DNS, proszę o przesłanie ich bezpośrednio do mnie: biuro@simpleideas.pl 

Dziekujemy bardzo za przekazane informacje i wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiamy

7 godzin temu, zajcev napisał:

spróbuj bez kropki na końcu ;) też na to zwróciłem uwagę, ale jak wejdziesz https://hostinguj.pl   to wszystko gra :)  w pierwszym poście jest błędny link z kropką na końcu https://hostinguj.pl.

a wpisz inne firmy hostingowe  z kropka i co bedzie ?  :) jakaos sobie radzą  z tym 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.