Skocz do zawartości
url

Usługa email pod sporą wysyłkę

Polecane posty

Szukam hostingu, który zapewni mi możliwość nagłej wysyłki nawet do kilku tysięcy osób przez godzinę (nawet 5000/h) ze względu na dużą liczbę osób, które chcą się zarejestrować w jednym momencie i muszą otrzymać emaila z linkiem aktywacyjnym (nie będzie to spam). Obecnie korzystam z ovh, ale pomimo braków limitów w wysyłce są problemy z zalogowaniem się do tego samego emaila ze względu na limit logowania, co też niekoniecznie może zadziałać przy większym ruchu i nie wszystkie emaile mogą zostać dostarczone. Gsuite mam na innych emailach, ale też raczej ma limity wysyłkowe. Zastanawiałem się nad Amazonem, ale może znajdzie się coś w dedykowanego i niekoniecznie będzie to VPS/dedyk, a jeżeli już to jakiego panelu najlepiej pod to szukać. Niekoniecznie musi być najtaniej, a ma działać.

Niby spoko, ale pierwszy raz o tym słyszę, opinie zdają się być skrajne i przy takiej skali nie wiem czy warto ryzykować i iść w nieznane.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.