Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting z pocztą zabezpieczoną mechanizmem 2FA


rafii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam hostingu, który ma pocztę zabezpieczoną mechanizmem 2FA, najlepiej U2F ale ostatecznie może być np. Google Authenticator. Możecie coś polecić? Pozostałe wymagania co do hostingu, to wydajność, stabilność i jakość porównywalna do MyDevil MD4.
Tak wiem mogę przenieść samą pocztę np. do G Suite, ale tam za każde konto e-mail się płaci oddzielnie, poza tym nie potrzebuję pozostałych funkcji G Suite.

Edytowane przez rafii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 12.09.2019 o 15:30, Roberrt napisał:

aktualnie tylko na rc, nie miałem potrzeby stawiania na poziomie serwera.

Ja poszukuję shared hostingu, w którym poczta jest zabezpieczona mechanizmem 2FA na poziomie serwera pocztowego. Wygląda na to, że takiego nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafii napisał:

 

Ja poszukuję shared hostingu, w którym poczta jest zabezpieczona mechanizmem 2FA na poziomie serwera pocztowego. Wygląda na to, że takiego nie ma :(

aktualnie chyba podkreślam chyba nie ma takiego hostingu ale jeśli będziesz zainteresowany hostem (nie molochem) z 2fa na rc to pisz śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kankan napisał:

nie wiem jak to sobie wyobrażasz na dovecocie czy innym courierze czyli tym na czym hostingi stoją..

nawet na gmailu autoryzacja tego typu inaczej niż przez webmail jest koślawa

Nie znam się na tym od strony kuchni. Po prostu myślałem, że jest to możliwe. Można powiedzieć, że jest to niewykonalne?

Edytowane przez rafii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rafii napisał:

Nie znam się na tym od strony kuchni. Po prostu myślałem, że jest to możliwe. Można powiedzieć, że jest to niewykonalne?

czysto teoretycznie można zrobić coś w stylu generowania nowego hasła co logowanie ale byłoby to nie optymalne i ogólnie takie średnie

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.