Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Budżetowy VPS do proxowania poczty + rekord PTR


Andrzej0991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam: Najtańszego VPSa najlepiej z debianem na pokładzie gdzie będę mógł odpalić tunel wireguarda, do tego potrzebuje  rev dns na adres przypisany do serwera. Całość ma służyć do proxowania ruchu serwera pocztowego - całość na prywatny użytek, żaden SPAM, kilka wiadomości email tygodniowo, ruch na poziomie ~ 50 MB tygodniowo max (zazwyczaj jest to kilka MB lub nawet KB).

Aktualnie posiadam VPS w ovh, szukam czegoś tańszego - o ile to w ogóle możliwe.

Obciążenie serwera będzie znikome - system + tunel VPN, na zasobach mi nie zależy więc w zupełności zadowolę się VPSem spełniającym minimalne wymagania do odpalenia Debiana 10: 256 ram, CPU 1GHz. 3 GB HDD. Lokalizacja: najlepiej PL ale może być EU.

Interesuje mnie oferta na rok z góry, lub dwa lata.

 

Proszę o przesłanie tylko ofert, wszelkie inne komentarze proszę sobie darować, zdaje sobie sprawę, że poszukiwana przeze mnie oferta to bardziej forma przysługi od firmy hostingowej niż realny zarobek.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Edytowane przez Andrzej0991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mion napisał:

OVH ma tanie VPS  z możliwością ustawiania w panelu kotona  rDNS dla IP / domena.

 

Przecież on napisał że ma OVH ;)

 

2 godziny temu, Andrzej0991 napisał:

Aktualnie posiadam VPS w ovh, szukam czegoś tańszego - o ile to w ogóle możliwe.

 

Radzę Ci zostać gdzie jesteś. Koszt samego ip jest dość spory i coś stabilnego znaleźć będzie ciężko.

 

Nie proponuję tu swojego rozwiązania bo to zupełnie nie ta kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie doczytałem  :(  Zresztą OVH nie zezwala na usługi typu proxy,

Zabronione jest również wykorzystanie serwera VPS jako serwera pośredniczącego (Proxy).

ale jak chodzi o VPS jest tani ;) To ma jeszcze arubacloud.pl lub ofertę https://contabo.com/?show=vps też mają zmianę rDNS w panelu.

 

Edytowane przez Mion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mion napisał:

Faktycznie nie doczytałem  :(  Zresztą OVH nie zezwala na usługi typu proxy,


Zabronione jest również wykorzystanie serwera VPS jako serwera pośredniczącego (Proxy).

ale jak chodzi o VPS jest tani ;) To ma jeszcze arubacloud.pl lub ofertę https://contabo.com/?show=vps też mają zmianę rDNS w panelu.

 

mogę ci jakąś malutką vmkę u siebie zahostować a jak nie to może mikrus? tylko nie wiem czy mikrus nie został zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Andrzej0991 napisał:

 

Dostałem jedną ofertę trochę tańszą niż OVH z której skorzystam, zwłaszcza gdy dowiedziałem się, że VPS nie może być wykorzystywany jako proxy. Pewnie przy ruchu jaki generuje nic by się nie stało i tak.


Co to za oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.