Skocz do zawartości
Fabrado

[Fabrado] Nowa marka na rynku VPS

Polecane posty

Dnia 6.09.2019 o 12:27, Fabrado napisał:

Fabrado
ul. Fabryczna 20A
31-553 Kraków
NIP: PL9451972201
KRS: 0000390511

Zerknij proszę na wiadomość prywatną :)

Cześć,

Dziękujemy za wszystkie uwagi! Wszystkie spisaliśmy i będziemy je uwzględniać przy rozwoju Fabrado.   

Promocja jest już zakończona. Ci, którzy tworzyli konto wczoraj i dzisiaj ale z jakiegoś powodu kod nie zadziałał - proszę o informacje przez kontakt z supportem z panelu Fabrado.

W ciągu kilku dni dołożymy zasobów w Warszawie bo widzimy, że ten region cieszy się największą popularnością.

A ja zdążyłem i muszę powiedzieć że wydajnościowo wygląda to naprawdę fajnie, trzeba pochwalić chłopaków za niestosowanie przesadnego oversellingu pod klientów złapanych na darmową promocje tak jak to zrobili spece z RAPIDC i skutek z darmowych VPS wyszedł im przeciwny do zamierzonego :P Trzymam kciuki bo dobrze się zapowiada, chociaż nie wiem, czy uruchamianie hostingu pod banderą firmy, która na ten moment jest bardziej znana z tego, że dopuściła do leaku danych 2.5 miliona klientów niż ze sprzedaży sprzętu to dobry pomysł. 

Przy takiej promocji zapełnienie jednego node'a vpsami to kwestia godziny, zaufaj mi :P mogli by zrobić tak, że po kilku godzinach by to siadało, a jednak wszystko działa sprawnie.

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, sempre napisał:

Przy takiej promocji zapełnienie jednego node'a vpsami to kwestia godziny, zaufaj mi :P mogli by zrobić tak, że po kilku godzinach by to siadało, a jednak wszystko działa sprawnie.

To akurat nie ma nic do rzeczy, logicznym jest że nie będą na siłę upychać wszystkiego już na starcie, żeby nie zraźić do siebie klientów. Prawdziwe opinie to kwestia co najmniej kilkunastu miesięcy, kiedy już ktoś zrobi kalkulacje zysków i strat ;)

Edytowano przez Archi
  • Super! 1

Napisałem to mając w pamięci promocje RAPIDC kiedy to już po jednym dniu VPSy były nie do użytku ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.