Skocz do zawartości
Westbam

Opinie o Seohost.pl

Polecane posty

Witam,

Proszę o opinie nt. firmy seohost.pl

- Jak wygląda szybkość obsługi?

- Sprzęt

- Łącze

- Ceny

W porównaniu do konkurencji.

Dziękuje,

Pozdrawiam

(pytam ponieważ nie znalazłem mimo wyszukiwania takiego tematu oraz jestem zainteresowany ich usługą reseller oraz przeniesieniem domen)

Łącza/sprzęt - przeważnie serwery z OVH zagraniczne i polskie DC.

Ja korzystałem tylko z hostingu seo - i do tego celu świetnie sie sprawdzał - czasem zamulał i choć dość rzadko to zdarzały się przerwy. Jak na hosting SEO to i tak dobrze sobie radził.

W przypadku zwykłego hostingu lub reseller podejrzewam ,że jakość usług może być wyższa (zapewne mniej obciążone serwery) ale to tylko moje przypuszczenia :).

Potrzebowałem kilka razy pomocy jak np dodanie mojego IP do białej listy w DA czy przekierowanie kilkudziesięciu domen na jeden folder (swoja drogą chyba brak tego w DA z poziomu zwykłego klienta a szkoda)  - nie było problemu, zazwyczaj jeszcze tego samego dnia administrator wykonał wszystko o co prosiłem...raz zdarzyło się ,że wykonał w nocy więc na następny dzień :).

Jak dla mnie na plus.

Odpowiem oficjalnie ze strony SeoHost.pl, ale zachowując obiektywizm i etykę więc liczę, że moderacja zaraz nie przystąpi do cięcia :)

1. Co do supportu staramy się wyznaczać wysokie standardy. Pomagamy często ponad zakres, którego można oczekiwać jako wliczony w usługę. Staramy się aby każdy był zadowolony. Nasz zespół podchodzi emocjonalnie i po prostu nam zależy. Nie wiem czy można więcej chcieć? :)

2. Sprzęt - poza ofertą SEO Europa, wszystko jest w Polsce w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych. Pracujemy na wysokiej klasie serwerach Supermicro i Dell. Wyłącznie sprzęt najmniej awaryjny. Pod tym względem na pewno lepiej się nie da.

3. Łącza nie są przeciążone, jest spory zapas mocy. Do tego jako nieliczni oferujemy ochronę firewall AntyDDOS RADWARE. Wiem, że AntyDDOS ma wielu ale RADWARE to klasa sama w sobie i różnica jest spora na plus naszego systemu.

4. Ceny ... tutaj należy wyjść z założenia ważenia jakości do ceny. Nominalnie na pewno nie będziemy najtańsi bo się nie da świadczyć w wyjątkowo niskich cenach usług na tym poziomie (sprzęt, DC, support). Biorąc pod uwagę inne czynniki, obiektywnie uważam, że stosunek ceny do tego jest atrakcyjny.

Zachęcam do kontaktu na bok@seohost.pl najlepiej prosząc o przekierowanie do mnie i w nawiązaniu do tego forum. Chętnie czy to telefonicznie czy mailowo pomogę, dobierzemy indywidualnie warunki i będziesz kolejnym bardzo zadowolonym użytkownikiem ... jak u przyjaciół, bo tak podchodzimy :)

Zapraszam i pozdrawiam,
Damian Manikowski

SeoHost.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.