Skocz do zawartości
Westbam

Szukam nowego hostingu RESELLER

Polecane posty

Witam wszystkich,

Szukam nowego hostingu pod kilka stron (5). W tym momencie korzystam z Hekko ale to co się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi - dość tego - Państwu podziękuje.

Potrzebuje szybkiego (a nie jak mam w hekko 5 min aktualizacja wordpress? hah) serwera reseller, który FAKTYCZNIE robi minimum raz/dzień backupy .. (hekko oczywiście też nie odpowiada za to że backupy nie są robione...)

20 GB dysku wystarczy.

Oferta musi obejmować przerzucenie stron wszystkich wraz z mailami itd na nowy hosting. (w sumie 10 lat jestem na dotychczasowym za czasów BH chwaliłem - teraz to jest burdello...)

Proszę o oferty tu ewentualnie na priv.

Osobiście polecam smarthost, korzystamy z konta reseller już jakiś czas (wybraliśmy głównie przez upodobanie do cpanelu) i na tle polskiej konkurencji naprawdę nie mają sobie równych. Zanim jednak się na nich zdecydujesz poczekaj jak zareagują na podwyższone ceny licencji cpanel które dziś weszły w życie.  

Tylko ciekawe  jak to teraz u nich będzie wyglądać w kwestii nowych cen za licencję cPanel..

Dnia 29.06.2019 o 02:22, zajcev napisał:

Tylko ciekawe  jak to teraz u nich będzie wyglądać w kwestii nowych cen za licencję cPanel..

też się zastanawiamy dzisiaj od rana ;-) 

A tak na serio to nic na szybko ... 

w.

• Lubię 1

Niestety Smarthost odpada - potrzebuje mniejszej pojemności: 10GB twardy w zupełności wystarczy, transfer 100 GB / miesiąc również.

DA bo Cpanelu nie widziałem już daaawno i nie chce mi się uczyć od nowa. Również przeniesienie wszystkiego na głowie nowego usługodawcy.

Na dzień dzisiejszy wszystko wygląda tak:

Zaj. Max
Pojemność (MB) 4702.3 20480
Ilość plików 35765 1000000
Transfer (GB) 0.7388 200.00
E-mail'e 14 nielimitowane
Konta FTP 6 nielimitowane
Bazy danych 3 nielimitowane
Domeny 6 nielimitowane
Użytkownicy 5  

Czekam nadal na oferty.

Interesuje mnie oferta do 150-200 PLN / year.

Napisano (edytowany)

Wątpię w to aby ktoś ci zaoferował konto typu ressler za max 200zł rok. W samym hekko ressler 10GB kosztuje 149zł więc... u normalnego hostingu tym bardziej nie ten budżet

Edytowano przez Matix8981

Witam,

oferta: https://vipower.pl/Konta-Reseller - pakiet "VIRS STARTER" z obniżoną pojemnością do 10 Gb + zniżka - podejrzewam że koło 220 PLN netto / rok  ;)

Backupy oczywiście wykonujemy codziennie ;) Istnieje możliwość przetestowania usługi w bezpłatnym okresie testowym. W przypadku migracji, pomożemy bezpłatnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany to załóż konto i odezwij się do nas przez system zgłoszeń.

Pozdrawiam.

Ja mogę tylko potwierdzić ,że warto skorzystać z oferty vipower - pełen profesjonalizm ... co prawda korzystałem z VPS ale obsługa i jakość usługi na wysokim poziomie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.